wild riders goldtown - hrvatsko zagorje 25.10.2008

Added to Calendar: 25-10-08

Bikerica_vz said:

:LOL: a goca nikak nemres fulati  :LOL:
nisam ni trebala povecati sliku da ga uocim  :mrgreen:
 
Bilo je o.k !
Manje ljudi nego prosle godine, vecinom samo bikeri !
Malo je ljudi bilo sa strane, atmosfera super, Mustaci tak-tak , dosadni su vec pomalo.... :?
Klopa odlicna, mozda su pljeske bile premale,trebali su davati barem dva komada... (y)

Prokleti Jack Daniels po super povoljnoj cijeni od 300kuna za litru.... (y)

I da,neka dvojica su se uspjela potuci, decki su iz istog kluba i bas su se dobro posvadili.... :eek:hne:
 
eto, par slikica... čist dosta da se vidi atmosfera  (y)

za kraj: kober i kruno  :jesus:
 
(y) (y) (y) Ja sam upravo malo prije došel doma! A rastanci su uvjek tužni... i treba popiti koji putni a do kuće se provozat kraj 30 birtija... i onda da se nigdje ne zaustviš...????
Jedina zamjerka mi je kaj nije bilo gemišti  :cbanana: :cbanana: :cbanana:
 
Zahvaljujući našim dragim ZLIM MAJKAMA,JALNIMA,ZELJARSKIM DIZELAŠIMA I VETERANIMA -JASTREBI ( nas 2 komada) smo se jako dobro zabavili.
Fešta je bila dobra, čevapi za pohvalu,smještaj dobar samo kaj su neki probijali zvučni zid do jutra tak da usprkos pijači uz takvu grmljavinu koja je jača i od tuona 1000 nije bilo šanse za spavanjem.
A kao šečer na kraju ujutro, apriliia je zagrmila- :jiggie: :jiggie: :jiggie:

Zlim majkama hvala na čaščenju i na onim najboljim štrukljima na svijetu
 
Ja neću puno pisat, mislim da je dovoljno reći - pozdrav od splićanki  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nama je bilo posve (y) (y) (y)
 
evo doso i ja doma, ma bilo je bas cool (y)
poslije cu i ja nabacit koju slikicu
 
Hehe, samo "koju"  :mrgreen:
Javi kad da ti pošaljem ti pass pa ih digni meni u galeriju ak ti se da ;)
 
Evo da se i ja malo javim, puno pozdravljam sve bikere, festa je bila ok, iako se bend nije bas iskazao,ali smo zato mi to sve nadoknadili!

 
DoRRis said:
Ja neću puno pisat, mislim da je dovoljno reći - pozdrav od splićanki  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nama je bilo posve (y) (y) (y)

i više nego posve :D
zaboravila si dodat asti gospe  :mrhappy: