Winderu..

mate

Administrator
.. ajde mi iznajmi RS-a na jedan dan za stazu. Jučer mi Kocka dao par krugova da probam i bilo je jebeno.
P.S. Ako ga skršim otkupim ga za kolko tražiš.
 
Ne da je ..beno, vec je RS stvoren za pistu.....fenomenalno ju je voziti.... (ultimate expirience) :twisted: :p :twisted:


Andreas : Sta se dogodilo na stazi? :|
O tome nije pisao Sasa?
 
Mate, Mate, :no: ,kad ces nauciti: Winder ti je skuteras koji ti moze iznajmiti ne RS nego SR, a Tha Waynder je bikercina, to nisu iste osobe...bolje receno, to je razdvojena licnost :dizzy: :mrgreen:

Shit, sad tek vidim da se Vajndinom RSu nesto dogodilo...pa je moj humoristicki prilog jako deplasiran...nadam se da nije slomljen niti motor niti decko :cry:
 
maverick said:
Ne da je ..beno, vec je RS stvoren za pistu.....fenomenalno ju je voziti.... (ultimate expirience) :twisted: :p :twisted:


Andreas : Sta se dogodilo na stazi? :|
O tome nije pisao Sasa?

Srecom sto se vozaca tice svi su dobro, al mozda bolje da vam Winder pojasni sto je tocno sa RSom.. On nije ni bio na grobniku jucer nego njegov stari.. tako da nemojte ga napadat da je slupo RS svojom krivnjom.. nije kriv ni za dukatija ni za RSa! Eto vam na!
 
navodno je čale u laktu navinuo gas i guma mu pustila... :cry:
tak je on to meni isprico...
bas steta rs-a, nadam se da tateku nije nista... :wink:
 
njemuni niš... cijela desna strana je ošla u pičku materinu trokut od zadnje kočlnice pluga od prednje.. ta ručka od prednje se spigla..cijeli motor nekak visi :mrgreen: i oklope bi mogo pokrpat ...

sva sreća imam doma jedan rs 250 u djelovima..sve osim mašine..tako da su manjew više svi oštečeni djelovi tu...

sutra idem to izjebavat i slagat..a oklope lakirat nanovo...


----
2 mate

ak se skršiš dam ti ga na 2 tjedna i sti ga samo dovedi u stanje kakvo je bilo... :)

a kaj ja znam...na moto happeningu odi s njim vozat jedna trening...
 
A jbg, trebao sam pitat ranije. Jučer sam ga prvi put vozio na stazi i ne mogu opisati oduševljenje. Ako ga složiš do happeninga jedan trening bi ga sigurno uzeo.

Dylan, odlično objašnjenje. On je zapravo evoluirao ali ne prati Darwinovu teoriju. Nakon Alpe Adria smo ga vidjeli opet na skuteru. :mrgreen:
 
Tha Waynder said:
mate said:
Nakon Alpe Adria smo ga vidjeli opet na skuteru. :mrgreen:

ali sam bio viđen :mrgreen:

I mada si nosio kacigu svi su te prepoznali. :D
E daj mi reci kaj te jeb**o na free stylu? Po tvojoj faci se vidlo da nisi zadovoljan. :?:
 
Bandit said:
Tha Waynder said:
mate said:
Nakon Alpe Adria smo ga vidjeli opet na skuteru. :mrgreen:

ali sam bio viđen :mrgreen:

I mada si nosio kacigu svi su te prepoznali. :D
E daj mi reci kaj te jeb**o na free stylu? Po tvojoj faci se vidlo da nisi zadovoljan. :?:

nemam pojima... trebal si vidit kak sam odvozil... koma totalna..ko da sam početnik koji ima prejak skuter pa ga nemre držat ravno...sve mi bežalo amo tamo... jedamput mi auspuhzapeo kak sam ga dignuo i tak..ma užas totalni.... i kasnije idemo doma... i sada ja idem opet probat da vidim jel nekaj sa skuterom ne valja il sa mnom... i vozim ga oko 1 km do semafora bez greške po bijeloj crti na cesti... a kad je natjecanje bilo onda sam ko pijan svuda zujao...

plako bi od jada i muke

al me tješi činjenica da ja ipak imam mogučnost padat na grobniku dok ovi ostali budu sretni ak spale gumuna cbr-ki koju im mama kupi u gradu :mrgreen:
 
Kao prvo scoot ti je pokvaren bio od proslog happeninga do prije par dana, tako da dok su svi ostali vjezbali i vozili po zadnjem ti si lupao po limenim krovovima..
Kao drugo.. lupao si po limenim krovovima i dan prije meeta tako da nisi stigo nista vjezbat..

Jebiga.. trebi si vozit to kad si bio u formi ko za happening kada si dizo ona gofna od 50ccm ko nist.. po meni svaka cast sto si i nakon tako dugog perioda sacuvao osjecaj za stuntanje..