Windstop potkapa

Ja imam ovu i odlična je

Doduše nosim ju samo ljeti kad je jako vruće jer mi je lakše oprati nju od znoja nego da nakon svake vožnje perem kacigu. Zimi kada je hladno imam neck tube koju sam na poslu dobio od Wurtha.. od fleecea je i stvarno dobro grije vrat
 
Iman nešto na ovu shemu od IXS-a već godinama,ne volin podkape zbog naoćala,ovo mi je fantastična stvar jer ga navučen do nosa i pokrije sve do sredine prsa,vitar nema teorije probiti 👍

 

Attachments

  • Screenshot_20220412-213648_Chrome.jpg
    Screenshot_20220412-213648_Chrome.jpg
    438.9 KB · Views: 0
Kad je hladno puse mi u kacigu (nisam otkrio di) I prilično je neugodno za sinuse i oči. Pričamo ispod 10 stupnjeva. Pa bih zato neku baš potkapu da ide preko nosa. Probao sam one samo maske Al kad stavljam kacigu stola mi ju s glave i nikak namjestiti pa zato mislim da u tu svrhu ni ovratnik ne bi sljakao.
Kak su uopće cijene wind stop potkapa?
 
Kad je hladno puse mi u kacigu (nisam otkrio di) I prilično je neugodno za sinuse i oči. Pričamo ispod 10 stupnjeva. Pa bih zato neku baš potkapu da ide preko nosa. Probao sam one samo maske Al kad stavljam kacigu stola mi ju s glave i nikak namjestiti pa zato mislim da u tu svrhu ni ovratnik ne bi sljakao.
Kak su uopće cijene wind stop potkapa?
Pogledaj na ovom linku poviše,Šepić ima kompletnu podkapu sa windstop funkcijom.Ne znan koju kacigu imaš ali ja san Shark Spartan proda samo zbog jedne stvari a ta je propuhivanje ispod brade,inače je kaciga bila savršena...
Tu najčešće puštaju,sa Shoei je taj problem riješen 😃
 
aaaaaaaajde... ,nebi ja dao moj topli ovratnik iz Decathlona.,30 kn., ni za jedan taj sa puu-ustim funkcijama...
 
aaaaaaaajde... ,nebi ja dao moj topli ovratnik iz Decathlona.,30 kn., ni za jedan taj sa puu-ustim funkcijama...
Skrtost je jedan od 7 smrtnih grijeha 😁
Ovaj u Šepića san platija 230 kn mislim i služi dugi niz godina,ako je to puno dati za zdravlje onda nek sve ide u kurac.
 
Skrtost je jedan od 7 smrtnih grijeha 😁
Ovaj u Šepića san platija 230 kn mislim i služi dugi niz godina,ako je to puno dati za zdravlje onda nek sve ide u kurac.
Nije čovik škrt, nego razmišlja racionalno.
Šta će mu wind-stopper, kad se kreće brzinama na kojima se vitar ne osjeti?
 
Ne kreće se on brzinama na kojima se vjetar ne osjeti, već on vozi stroma, a strom upije sav vjetar
 
Tocno, uopce nije bitno,ja isto dodjem...kakva skrtost...nema toga,di Paf nije pocastia, no-prding...., evo krecem posli prvog,4-5 dana ukrug po Istri malo ukrug sa suvozacicom, umag,rovinj,pula,porec, i sta ja znam di se zagubim...motovun-kafaSlag... ,odmor prije sezone,... na jurilici bi se samo umorio i nebi nista vidio...,to su aparati od A do B., a ja to nisam nikad volio, uzivam 100 KM.,voziti sa kojim stajanjem bar sat ipo,a ne 28 min. -Bez-Vez ...
 
Last edited: