Winter Party MK "FIRE RIDERS" Gornji Desinec,stara Karlovačka 17.03.2007.

Added to Calendar: 17-03-07

Ibiza

Administrator
MK "FIRE RIDERS"
Riders Night 17.03.2007. - Bistro " GAJ ",Gornji Desinec,stara Karlovačka.
info : 098 / 236 056 ( Sitni )
        098 / 774 123 ( Jura )
 
Daj nabacite neku kartu, to nije tam di je bilo prošle godine?
 
Evo jedan letak, a kak doć tamo pojma nemam. Mislim da je to negdje oko Dobre mamice (na raskršću prije Desnica) ak se ne varam, nadam se da bu bilo kakvih putokaza.
 
z-1000mk said:
Daj nabacite neku kartu, to nije tam di je bilo prošle godine?

par kilometara dalje. na samoj karlovačkoj, kad ideš od zege s desne strane ceste. nemreš fulat. velika birtija, s još većim parkingom.

ako me neko ne preduhitri staviću ja kartu danas popodne. :wink:
 
anakonda said:
Možda i hoćemo, ali mi nemoj nositi vodu ( barem ne onu koja nije za piće ) :jesus:





ko veli da nije za pice u africi bi bili sretni da su dobili onoliku količinu tekučine  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :jesus: jesi nezahvalna  :mrgreen:
 
Street Illegal said:
Evo jedan letak, a kak doć tamo pojma nemam. Mislim da je to negdje oko Dobre mamice (na raskršću prije Desnica) ak se ne varam, nadam se da bu bilo kakvih putokaza.


da to ti je kod dobre mamice par metara prije sa desne strame nemres folat da si sljep,u tom gaju je bila i prezentacija kluba.
 
evo vam karta. inače na poleđini onog letka koji je već neko stavio, nalazi se ista ova karta  :mrgreen: :wink: samo da znate.  :jesus:

ako imate još šta za pitat, slobodno gnjavite onu dvojicu iz prvog posta, oni vam jako vole pričat na telefon  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Iwa said:
evo vam karta. inače na poleđini onog letka koji je već neko stavio, nalazi se ista ova karta  :mrgreen: :wink: samo da znate.  :jesus:

ako imate još šta za pitat, slobodno gnjavite onu dvojicu iz prvog posta, oni vam jako vole pričat na telefon  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ok, znači ti nam stol čuvaš za čopor baba! =)) 8)
 
vještica said:
ok, znači ti nam stol čuvaš za čopor baba! =)) 8)

ma ne treba to čuvat. da vidim ko bi nam se suprostavio oko sjedećih mjesta  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

svako razumno muško će samo pobjeć čim nas vidi  :wink:
 
Iwa said:
ma ne treba to čuvat. da vidim ko bi nam se suprostavio oko sjedećih mjesta  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

svako razumno muško će samo pobjeć čim nas vidi  :wink:

:mrgreen: i to kaj veliš... onak buju sam iz daljine splašeno promatrali... ko ona muška družina jučer =) (y) (y) (y)
 
Da je kočiz u klubu sve bi vi doma ribale pod, a mužjaci bi se zabavljali... :mrgreen:

 
z-1000mk said:
Da je kočiz u klubu sve bi vi doma ribale pod, a mužjaci bi se zabavljali... :mrgreen:

da baba ima k...c zvala bi se muško. al nema.... :jesus: :LOL:

fala bogu pa nije u klubu  :jesus: :mrgreen: ,a  ostali čanovi se toliko ne boje žena ko on.... :jesus:


a ti kad opereš pod doma, dođi na pivu - ja častim !  :jesus:
 
blaz said:
konvoj baba u jebo te sta dolazite u refuzi :mrgreen: :jesus: :LOL:

jok, u autobusu  :jesus: specijalni prijevoz  :wink:

mali micek.... :LOL: :LOL: :LOL: