WR 250 R???

Killex

New member
Čitam test u Motoreviji i testiraju WR 250 R(usporedni test sa kawasakiem KLX 250),Odem na Yamhin site "Europe",ima
WR 250 F,R-u ni traga(koliko se sjećam tu je R trebao biti pitomiji od F-a)


joke objašnjenje molim ?


Hvala


 
joke je baniran pa ču ti ja pomoći.

ne čitam prepisane i prevedene testove pa nisam siguran što piše u reviji odbjeglog novinara motopulsa, ali mislim da znam na koji model misliš

2162y_xyR.JPG


WR 250 FR "civilna" je verzija cross motora Yamahe od 250 ccm. Postoji i Supermoto izvedba koja se krstila imenom FRSM. Koristi dosta napredne, Japanske tehnologije i cijena joj je u EU slijedom toga u rangu XT660 serije što je nakon mislim 3 godine izbacilo iz redovne ponude.

Evo i naše objave na motori.hr vezane uz taj model http://www.motori.hr/Yamaha_WR_250_R_i_WR_250_X_2162.html

I specijalni Yamahin internet site da saznaš apsolutno sve o ovom modelu  http://www.yamaha-motor.jp/mc/wr/index.html
 
Killex said:
Čitam test u Motoreviji i testiraju WR 250 R(usporedni test sa kawasakiem KLX 250),Odem na Yamhin site "Europe",ima
WR 250 F,R-u ni traga(koliko se sjećam tu je R trebao biti pitomiji od F-a)


joke objašnjenje molim ?


Hvala


jesi vidio koliko je Kawac bolji  :wink:
jozo said:
joke je baniran pa ču ti ja pomoći.

uvijek donosiš dobre vijesti  (y) :mrgreen:
 
jozo said:
joke je baniran pa ču ti ja pomoći.

ne čitam prepisane i prevedene testove pa nisam siguran što piše u reviji odbjeglog novinara motopulsa, ali mislim da znam na koji model misliš

2162y_xyR.JPG


WR 250 FR "civilna" je verzija cross motora Yamahe od 250 ccm. Postoji i Supermoto izvedba koja se krstila imenom FRSM. Koristi dosta napredne, Japanske tehnologije i cijena joj je u EU slijedom toga u rangu XT660 serije što je nakon mislim 3 godine izbacilo iz redovne ponude.

Evo i naše objave na motori.hr vezane uz taj model http://www.motori.hr/Yamaha_WR_250_R_i_WR_250_X_2162.html

I specijalni Yamahin internet site da saznaš apsolutno sve o ovom modelu  http://www.yamaha-motor.jp/mc/wr/index.html


Nije problem jesu li prevedeni ili prepisani,nego u tome što je u njih na slici fakat R? :misli:

Uglavnom hvala na brzom odgovoru,.
 
jedimaster said:
jesi vidio koliko je Kawac bolji  :wink:
uvijek donosiš dobre vijesti  (y) :mrgreen:

U cijeni?  :misli:  :mrgreen:
 
jedimaster said:
jesi vidio koliko je Kawac bolji  :wink:

Je, "puno" je bolji uz onaj retro design, cijevnu šasiju i željeznu vilicu, a agregat da i ne spominjem  :LOL:
 
Pa pošto bar pola forumaša misli da je oznaka KS najbitnija stvar na motoru, zar vam nije "dosta" razlika od Yamahinih 9 konja više iliti čak +45%. :misli:

...ili samo provocirate bez pokrića, kao i inaće  :jesus:
 
Incredible said:
a i razlika u cijeni je u tim postocima :mrgreen:
otprilike  :mrgreen:
za toliku razliku u cijeni prebolio bih i da ima gusanu ramu  :wink:
 
Po vašim komentarima sasvim je razumljivo zašto ovaj model više nije u ponudi Yamahe u Europi.
Samo nije razumljivo zašto se uopče komentiraju cijenom dva modela od kojih jedan nije dostupan, pa tako ni usporediv. :misli:
 
cijena joj je u EU slijedom toga u rangu XT660 serije

a kod nas wr 250 f
MPC 73.579 Kn   :?
 
jozo said:
Po vašim komentarima sasvim je razumljivo zašto ovaj model više nije u ponudi Yamahe u Europi.
Samo nije razumljivo zašto se uopče komentiraju cijenom dva modela od kojih jedan nije dostupan, pa tako ni usporediv. :misli:

To što u praksi nije dostupan ne znači ga mi ovdje ne možemo uspoređivati, sigurno negdje u svijetu postoji tržište gdje su oba dostupna. Ista klasa, kubikaža, a vrijedi prokomentirati i apsurdnu cijenu....

M.
 
markookram said:
cijena joj je u EU slijedom toga u rangu XT660 serije

a kod nas wr 250 f
MPC 73.579 Kn   :?

:lolcry:

Kaže špica:

450 EXC 2009   = 56.810,-kn /sniženo 18%/  - u dolasku

                          Cijena prije: 69.280, povoljnije za  12.470.-kn

Pa ko tu koga jebe?
 
cijene su stvarno prava sitnica :LOL:

WR250F             2010 73.579 69.900
WR250F street 2009 84.842 80.600
 
Dečki, stvarno nemate nikakvu vezu sa stvarnošču. :shock:
Zamijenili ste (nesvjesno, kao i večinu svog pisanja) trkači i "civilni" model  :?

 
jozo said:
Dečki, stvarno nemate nikakvu vezu sa stvarnošču. :shock:
Zamijenili ste (nesvjesno, kao i večinu svog pisanja) trkači i "civilni" model  :?

Jozo, situacija je obrnuto proporcionalna.
Zna se ko vlada u offroad svijetu, a opravdanja za ovakvu cijenu nema.
 
YAMAHINA AKCIJA 3,2,1  I WR 250 F CIJENA 39900 KN   :whistle: I TO JE SIGURNO BEST BUY ZA POČETNIKE U ENDURO SVIJETU
 
makazica said:
Kawasaki izgleda ozbiljnije, a za razliku u cijeni imaš x setova guma, lanaca i lančanika i pokriješ potrgane plastike....

Yamaha je toliko nerealno skupa, da je bespredmetno uopće raspravljat...
A taj novi KLX250 sam vozio nedavno, nije me nešto dojmio, motorich je ok,
ali preslab za 250ccm, a ni robusnost mu nije jača strana, sve je nekako
svileno na njemu... No za te pare, može se reći dobra kupovina. (y)
 
Killex said:
Čitam test u Motoreviji i testiraju WR 250 R(usporedni test sa kawasakiem KLX 250),

Danas sam i ja pročitao taj tekst, kaže Yamahi do 100 km/h treba oko 7 s,
a KLX-u oko 17 s!  :shock: :LOL: Volio bih probati tu Yamahu, al ne znam
nikoga tko ju ima. KLX ima friend, vozio, sve5, ali je slab za popizdit...