WSBK 2013.

Honda je konačno uz Reu (nadam se da su mu podigli plaću  (y) ) uzela jednog pravog vozača.  Haslam junior je ispucao dosta šansi na suzi a najviše na bembari prošle godine, imao je posloženu priču al dosta i peha, a i sam si naštimal neka sranja  :LOL:, heb ga sad ..... sve iznova, ima da mu budu jaja do koljena ako želi bit na vrhu, konkurentan  :misli: .

Ova sezona će Hondi dati i potvrdu Reinih prošlogodišnjih rezultata, kad se sam ko ćuk tukao sa svima, jel on fakat jedinstven il je u tom prošlosezonskom dvojcu ta Honda, ipak, ajmo reć bila jači kotačić, .... mene je Rea kupio bez obzira na neke njegove gluposti (dosta da se sjetim bowlinga u engleskoj sa bembarama  :LOL: ) .
Haslamovi rezultati uz Reu će dosta toga pokazati. U svakom slučaju veliki korak za Hondu šta je uzela jednog vrhunskog sbk-vozača. (y)



 
 
baxy said:
Honda je konačno uz Reu (nadam se da su mu podigli plaću  (y) ) uzela jednog pravog vozača.  Haslam junior je ispucao dosta šansi na suzi a najviše na bembari prošle godine, imao je posloženu priču al dosta i peha, a i sam si naštimal neka sranja  :LOL:, heb ga sad ..... sve iznova, ima da mu budu jaja do koljena ako želi bit na vrhu, konkurentan  :misli: .

Ova sezona će Hondi dati i potvrdu Reinih prošlogodišnjih rezultata, kad se sam ko ćuk tukao sa svima, jel on fakat jedinstven il je u tom prošlosezonskom dvojcu ta Honda, ipak, ajmo reć bila jači kotačić, .... mene je Rea kupio bez obzira na neke njegove gluposti (dosta da se sjetim bowlinga u engleskoj sa bembarama  :LOL: ) .
Haslamovi rezultati uz Reu će dosta toga pokazati. U svakom slučaju veliki korak za Hondu šta je uzela jednog vrhunskog sbk-vozača. (y)

Ako Rea nastavi se borit ko prosle godine i bude imao malo vise srece bit ce na kraju u prvih 3, a vidjet cemo dali Honda sa svojim oldtimerom moze parirati sa dva vozaca u vrhu ili je Rea fakat vanzemaljac koji iz Honde izvuce 200%
 
Azurirani kalendar za 2013.

2013 WSBK calendar - January 15 Update:

1. Australia Phillip Island 24 February
2. Spain Motorland Aragon 14 April
3. Netherlands Assen 28 April
4. Italy Monza 12 May
5. Europe Donington Park 26 May
6. Portugal Portimao 9 June (STC)
7. TBA TBA 23 June
8. Italy Imola 30 June (STC)
9. Russia Moscow Raceway 21 July
10. Great Britain Silverstone 4 August
11. Germany Nurburgring 1 September
12. USA Laguna Seca 29 September
13. France Magny-Cours 6 October
14. Spain Jerez 20 October
15. India Buddh Circuit 17 November
 
Haslam  :LOL: pa sta je taj covjek do sad uradio a vozio je sve vrste motora. Da se ne preziva kako se preziva mislim da bi vozio biciklo al samo na poso i s posla u tvornicu, bas kao i ja  :mrgreen: Al dobar je neka ga makar ubace nekad u kadar onu njegovu simentalku  :0648:
 
Mocippaldi said:
Haslam  :LOL: pa sta je taj covjek do sad uradio a vozio je sve vrste motora. Da se ne preziva kako se preziva mislim da bi vozio biciklo al samo na poso i s posla u tvornicu, bas kao i ja  :mrgreen: Al dobar je neka ga makar ubace nekad u kadar onu njegovu simentalku  :0648:

....hehee... "simentalka" je čisti dobitak za svih  :shock:, a najviše za hondinu štalu koja će moć slinit svakodnevno  :wink:

no, o.k., slažem se da junior nije napravio očekivane rezultate, a sve kockice su mu bile poslagane .... zato će sad biti teže, ko zna možda profunkcionira sad kad bude jebenije .... meni se čini da njega malo remeti slaba koncentracija, kao da nemože odvozit cijelu utrku kako bog zapovjeda, a još se voze dvije na dan.... tu su npr. Biaggi , Checa pa i Melandri puno jači od Haslama, ...neznam možda griješim al dosta puta je gubio poziciju a izgledalo je kao pad koncentracije, komentatori često spominju gume i bla bla .... o.k. jesu i gume važan faktor, ne voze svi isto, no kod njega je to mislim ipak stvar sposobnosti dal možeš il ne odvozit vrhunski tempo cijelu utrku  :misli:

 
Vremena sa testiranja  8)

imagezsgm.jpg
 
Koji je ovaj Jack Kennedy  :misli:
 
Ona R6 stara ko Isusovo magare, ne vozi po nekoliko sezona pa opet medju prvim bude. ne bi me zacudilo da opet uzmu prvenstvo  :LOL:
 
Prosle sezone Leonov je u Moskvi bio treći na Yamahi i to je to.Kawasaki je na nekom drugom nivou i tako će biti i ove sezone  :wink: ....
 
Zar je potrebno uopce trositi rijeci na supersport.....Suljo Kenan je klasa za sebe-točka!!
 
valjda će nastavit u istom ritmu i ove godine uz bar par bodova više....  :grin:
 
Szzi2448 said:
2012 su bili na nekom drugom nivou .....,samo da nam Sykes ne pojede živce i ove godine

:no:

Još nisam prežalio ona mizerna pola boda.
 
karadolo46 said:
Nigdje nemogu naci ima li kakvih novosti o Johanu Lascorzu i njegovom oporavku koji je na najteži način osjetio trkacu ninju