WSBK 2022

Meni vise smeta sto poneki tu djecu stavljaju na motor od njihove trece godine zivota i odgaja ga tako, te to dijete i ne zna ni zasta drugo nego za te rucke, da bi kasnije, kao on zaradjivao silne pare. A samo budala moze mislit kako su pare smisao zivota.
Sad neka zivi s tim i ne upire prstom ni u koga.
Nema drugog načina za razvit do kraja talent i genetički naslijeđene fizičke predispozicije sportaša nego krenut sa sportom od malih nogu.

U današnjem motosportu (mislim pri tom na napredak tehnologije) je to još izraženije, jer drukčije nisi konkurentan.
Ranije je bilo i uspješnih vozača koji su se počinjali bavit utrkama u godinama u kojima se danas prestaje.
Danas ako se takav i pojavi, ne traje dugo, a ulagači/sponzori/timovi ne žele lupat novce u nešto kratkoročno.
 
  • Like
Reactions: Nero and MA-Zvone
Motosport je samo jedan od modela ambicija modernog društva, tako je u svakom sportu ali i u životu. Netko tu djecu gura pa dođe vrijeme i kada se snose posljedice. Nekada je skijanje bilo sport s najvećim brojem teških ozljeda i smrtnih slučajeva, sada ga je prestigao biciklizam.
 
370km :rolleyes: ja to pjesem predjem a on se penishe na tocku :mrgreen:
 
Varas se ne pricati nesto sto nisi ocima svojim vidio, mrak je sad pa se ne vidi inace bi ti uslikao to ravno :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: bolcic
Gledam treninge iz Portugala, i Tito na Kawcu izgleda kao da je prvi puta u životu sjeo na motor.
Vozio čovjek Moto2, GP, kurce-palce, pa izjavio da je team Puccetti prilika da napokon pokaže svoj talent, kad ono... o_O
 
  • Like
Reactions: Ceki
Gledam treninge iz Portugala, i Tito na Kawcu izgleda kao da je prvi puta u životu sjeo na motor.
Vozio čovjek Moto2, GP, kurce-palce, pa izjavio da je team Puccetti prilika da napokon pokaže svoj talent, kad ono... o_O
Pa i pokazao ga je 😜
 
Upoznao sam kroz život ljude kojima stvarno dok pričaju bomboni ispadaju iz usta, Rabatov manager mora biti jedan od njih.

Vratimo se na bitno. Ako Turčin skine Reu ovaj vikend, gotovo je prvenstvo. Gledam one off filmiće nakon utrke, on je ko napušen 0-24 a to je ključ u glavi.
 
  • Like
Reactions: Ceki
Po svemu do sada izgleda da Rea nemre stići, a pogotovo prestići turčina. Vjerojatno će biti..kralj je mrtav, živio novi kralj

Al nada umire zadnja:mrgreen:
 
Lucky je malo vise nego nervozan i to na omiljenoj mu stazi :mrgreen: