WSBK 2022

1633181877569.png
 
Super utrka!

Bravo Baz 👍👌💪

E sad je pitanje ki ce bit Vice Vukov?

Zelene linije su sada spit shine clean 😁😂
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Samo da Rea sad zbog ozljede ne zavrsi sezonu. Mora ga turac razbit kalo.treba , a ne zbog ozljede
 
Ima da.gori danas

Rea misli da mu je portugal.predodređen za pobjedu, njegova staza pa.mu jos teze pada kad ga ovi jebu

 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Kaže Toprak da trenira sa Kenanom na starim gumama i ne mjenja ih cijeli tjedan. Jer da tako guma kad se istroši počne klizat pa onda može vježbat osjećaj i bolje zaustavljanje. Koči uspravnije pa onda zalegne motor itd. Koja faca. Nije ni čudno da sa novim gumama rastura.
 
Kaže Toprak da trenira sa Kenanom na starim gumama i ne mjenja ih cijeli tjedan. Jer da tako guma kad se istroši počne klizat pa onda može vježbat osjećaj i bolje zaustavljanje. Koči uspravnije pa onda zalegne motor itd. Koja faca. Nije ni čudno da sa novim gumama rastura.
Ništa, za Veliku Nagradu Makarske ti rokni neki dot iz 2001 :D
 
  • Like
Reactions: leCo
Ništa, za Veliku Nagradu Makarske ti rokni neki dot iz 2001 :D
Vec jesam, ima par dana, DUNLOP 212. Preporodio se, bas mi je falio taj osjećaj. Nema puno priče oko toga, najbolji je.
P.S. Pod stare mislim na istrošene tj odvožene već nešto, a ne na dot. Poslušaj ga sam.
 

Attachments

  • DE933093-F4FB-47D8-BFDD-108BD67D4DDB.jpeg
    DE933093-F4FB-47D8-BFDD-108BD67D4DDB.jpeg
    1.7 MB · Views: 0
  • 70A423DA-3587-4FC5-8B75-1983B5048F49.jpeg
    70A423DA-3587-4FC5-8B75-1983B5048F49.jpeg
    1.9 MB · Views: 0
Last edited:
Evo ga pocela je i psihodelija

:poop: ko foka

Nek pogleda utrke iz Glory Time of SBK 🖕 Foggy je bio njezan kao macic :love: Haga, Slice, Chilli... svi pustali jedan drugog nisu htjeli da se zamjere jedan drugom :mrgreen:
 
Majki 💪 🤛😎
Redding & Toprak pametno :mrgreen:
 
Evo svo Mocyevo govnjanje o gumama i politici je sredilo njegovom zemljaku pobjedu.

A za JR nemam sta reci, kakva sramota DORNAe! Tocno se vidjelo kroz vizire kako ruzno ga je gledao turcin, a otocanin mu je barem 3 puta plazio jezik. Grooozno 😂😎😭
 
Jucer kaze da je previse stisno prednju a jucer je bilo suho danas na mokrom iz aviona se vidi kako stisce jos vise prednju, s tolikim iskustvom takve greske ne bi smjeo raditi ni pod drukom :rolleyes: