WSBK 2022

Da se zale i kmece HRCovci i Bolonjezi to je opcepoznato al sam se iznenadio na zelembace koji poslije toliko godina rasturanja i osvojenog svega da se zale nisam ocekivao. Toprak ih je razvalio i umjesto da se usute i sakriju oni se sramote (n) Pa u ove 3 utrke u istom zavoju ga presao 5-6 puta, ja bi nakon treceg puta nesto promijenio u voznji i otjero ga u 3 PM a ne opet istu gresku pravio :mrgreen:
 
pa nisu se žalili jer su bili bez konkurencije, sad kad vide da je vrag odnio šalu i da turčinu nemogu niš na stazi je krenulo kmečanje... jedino što ga tako neće zaustavit već samo pokazuju kakvi su šupci ko ljudi i ko tim
 
Da se zale i kmece HRCovci i Bolonjezi to je opcepoznato al sam se iznenadio na zelembace koji poslije toliko godina rasturanja i osvojenog svega da se zale nisam ocekivao. Toprak ih je razvalio i umjesto da se usute i sakriju oni se sramote (n) Pa u ove 3 utrke u istom zavoju ga presao 5-6 puta, ja bi nakon treceg puta nesto promijenio u voznji i otjero ga u 3 PM a ne opet istu gresku pravio :mrgreen:
Za razliku od njega turcin je nakon 2 puta skonta kako da ga zaustavi u prericanju u zavoju prije sikane
 
Ima nešto u tome. Magny je staza sa jako puno ekstremnih kočenja, a to Topraku paše. Uglavnom, tek sada prvenstvo počinje biti jako zanimljivo... :mrgreen:
To mislis zato jer se sada budi Scott?!?!

😳😂😊😭

Trebalo mi je malo da si polizem rane. Stvarno cudna biljka od vozaca.
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Nero and Mocippaldi
Kawasakičar jesam , ali već dugo nisam imao za koga navijat ... kad je Toprak došao u pucetti , ponadao sam se , ali šupak engleski favorizirao je Lowesa i ništa od tvorničke kawe za njega ,,,ovo šaptanje na uho samo je potvrdilo moje mišljenje o njemu ... nebi riječ reko da je race control to primjetio i najavio razmatranje rezultata trke , ali ovak ... šesterostruki prvak , moj kurac , na tom motoru je čak i Sykes osvojio prvenstvo ....
 
... nebi riječ reko da je race control to primjetio i najavio razmatranje rezultata trke , ali ovak ... šesterostruki prvak , moj kurac , na tom motoru je čak i Sykes osvojio prvenstvo ....
to je srž svega

baš potez dno dna🤮
 
Race control?
Dvije krivine prije završetka trke se to dogodilo.
Misliš da se nije špekuliralo, otišao race direktor u kawa box i pitao, imate li 20 soma eura na crno, namaći ću vam 5 poena?

Pije vodu koliko i ovo tvoje.
 
nebitno, Rea mi je ok lik, odličan je vozač, ali tu je ispao jadan i točka, nije njega zvao netko da ga pita da li je ovaj prešao crtu, nego je on sam i to još pred kamerama zvao, ispao je loš gubitnik, a ne jedan svjetski šampion što on je.
Kako god se okrene, ovaj potez mu ne služi na čast, ispao je kao klinac od 10 godina kome su uzeli igračku pa sad plače za njom.
 
Mislim da ne bi bilo u redu niti da je pustio da to prođe tiho. U krajnjoj liniji, zašto bi svjetski prvak na ovaj način morao zatvarati oči pred klincem koji tek dolazi...
 
  • Like
Reactions: igVG and maRRin 06
E sad kao rejskontrolor se ja mislim, jebemu, pa nije odličivalo o pobjedniku, ali mi je pipsalo, da li su kompjuteri zabilježili pipsanje, da li prijavit, da li su kamere snimile, hoću li poslije zadržat posao?

A što je Rea pomislio, gle glupog turka, na eavnici gazi zelenu, koja budala. Sad ću mu uvalit kajlu.
 
Mislim da ne bi bilo u redu niti da je pustio da to prođe tiho. U krajnjoj liniji, zašto bi svjetski prvak na ovaj način morao zatvarati oči pred klincem koji tek dolazi...
Zato jer je ili ispada plačipička 😅😅😅
A to u muškom sportu kao sto je WSBK ne dopuštamo 😂😂😂
 
Last edited:
Pa mogao je turcin onda komotno njega prijavit sto se zabio u njega u zadnjoj utrci. Da je i onda nagazio zeleno što bi onda bilo. Opet bi turac bio kriv ili Rea sto ga gurnuo na zeleno Ako cemo vec krenut u F1 stilu.
Nisam se to.od Ree nadao , ipak je najbolji vozac dugi niz godina ,a ovako ka kakva curica . Jos kurvinski se zdravi s njim i tapse po leđima da budu meksa za zabijanje noza.