WSBK 2024

Tek danas sam uspio pogledat SuperSport utrke.

Stvarno izvrsne trke i bez obzira na potpuno razlicne koncepte agregata, vrlo vrlo izjednacene i zanimljive.

Sve pohvale tehnickoj direkciji WSBK 💪
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Benwej placa i sakom i kapom a onaj njiov turski menadjer ce sve vozace koji voze za njega syebat. Nemre niko bit bolji i poznatiji od Kene 😁
 
  • Sad
Reactions: bolcic
Ja sretan da ide jos Morbidnog, Frtaljka i Larvisa otjerat i to je to :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: bolcic
Zna li netko o kojim iznosima ovdje pričamo, Yamaha vs BMW? Nekako ne vjerujem da bi Sofuoglu pristao da nema garancije kako će stvarno nešto napraviti s motorom a s druge strane nema ni neke budućnosti u Yamahi. Da je otišao u GP, trajao bi jednu sezonu. Povratakom u WSBK gubi korak i više ga nema. Onda je ovo možda logičan slijed...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Dene
van der Mark je dobio 600 000€ od Benweja, Stoprak nema sta trazit u MotoGP jer je star a i sam je skontao da se ne moze porediti s ekipom koja je prosla sve od Red Bull rookia do Moto GP-a. Bio je vise od 2 sec sporiji od Pedrose.
Redding je isto dobio garanacije pa se vidi gdje je doduse nije bas dobar ko Stoprak :mrgreen: Ja mislim da je dobio 1,5-2 mil. €
Svi ti turski vozaci su ograniceni na Kenu on hara i on se slusa jedina im je sansa da u drugom krugu sultan izgubi pa bi se onda mozda mogli rijesiti Kene :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Dene
Ali nista ne pise koliko traje ugovor? Ili sam nesto propustio?

Ja i dalje mislim da je steta da nikad nije zapravo niti probao MotoGP. Ove kvazi poluprilike od pola kisnog dana za davat bilo kakve usporedbe niti prave odluke nisu fer niti prema kome. Steta...

Ali ajmo vidjet je li Tetrapack bolji ili je ipak propelerac losiji :D
 
  • Like
Reactions: piljun
Prvu sezonu nece nista napravit. Drugu bi vec moglo, al i dalje mislim da su ga trebali pustit u motogp.
Barem.da bude bolji od kepeca, a bio bi 🤣
 
  • Like
Reactions: bolcic
Sve ovisi o angažmanu tvornice, ovo je prvi put da su kupili većeg igrača. S njegove strane, ako je dobio dva ili tri puta veću lovu, nema šta razmišljati. I njemu vrijeme ide, što sad zaradi, to je to.
 
  • Like
Reactions: Dene and Mocippaldi
Feniks 🤣🤣🤣🤣
Screenshot_20230525_143220_Samsung Internet.jpg
 
Tiiito strasni Heile Selasije je dickin pim za njega 💪 :mrgreen:

Sta kazu za Cheov tim u WSBK nagodinu :mrgreen:
 
  • Wow
Reactions: bolcic