WSBK 2024

Ma menadzder my je stvarno kliker šŸ¤®

Znaci govorimo o 4 dana drzanja jezika za zubima šŸ«£

Ovako imaju dobru ispriku za "neusporedivost" testova i onda posljedicno premalo vremena za podesavanje na temelju usporednih informacija sa konkurencijom šŸ„¶
U tvom postu iscitavam.strah da ne podere partiju vec na pola.sezone šŸ˜œ

Hehhehehe
 
  • Haha
  • Angry
Reactions: bolcic and cicogti
Nitko ne komentira rezultat manijaka :eek:


Dakle 4 godine grickanja noktiju i onda odmah medju najbrzima! Iskreno se nadam da ce slijedece sezone se umijesati u ionako ludo zanimljive utrke. Znaci Tetrapack, Bau, Rea, Bassani + Maniac / Petrux / Remy. Sam zaboravio nekoga?

Jedva cekam !!!
 
Nitko ne komentira rezultat manijaka :eek:


Dakle 4 godine grickanja noktiju i onda odmah medju najbrzima! Iskreno se nadam da ce slijedece sezone se umijesati u ionako ludo zanimljive utrke. Znaci Tetrapack, Bau, Rea, Bassani + Maniac / Petrux / Remy. Sam zaboravio nekoga?

Jedva cekam !!!
Ne vidim potrebe da se motogp dalje odigrava šŸ¤£
 
  • Haha
Reactions: bolcic
Nitko ne komentira rezultat manijaka :eek:


Dakle 4 godine grickanja noktiju i onda odmah medju najbrzima! Iskreno se nadam da ce slijedece sezone se umijesati u ionako ludo zanimljive utrke. Znaci Tetrapack, Bau, Rea, Bassani + Maniac / Petrux / Remy. Sam zaboravio nekoga?

Jedva cekam !!!
 

Attachments

  • Screenshot_20231102_121651_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20231102_121651_Samsung Internet.jpg
    461.2 KB · Views: 0
  • Wow
Reactions: bolcic
BaÅ” si neÅ”to planiram na godinu otići na utrku u Mađarsku. Samo 265 km od Zagreba, moglo bi biti skroz zabavno pogledat 3 utrke, a i cijene bi tam trebale biti ok.
 
Znao sam da ce biti tako nesto...godinama se sa frendom dogovaram za GP u Ausrriji i uvijek odustanem jer mi se ne vraca s mora.
I meni je tak bilo ove godine pa sam otiŔao na GP Austriju i premjestio godiŔnji za kraj 8 i čitav 9
 
  • Like
Reactions: mate