WSBK Imola (23.9. - 25.9.2011.)

I sta ce sada s tim motorom???
Vecina tih dijelova se ne moze naci u slobodnoj prodaji, odmah ce se primjetiti!!!
 
gorank said:
I sta ce sada s tim motorom???
Vecina tih dijelova se ne moze naci u slobodnoj prodaji, odmah ce se primjetiti!!!
Tebi puno toga nije jasno. :jesus:
Da je netko htio zaraditi na djelovima mogao je lakše opljačkat banku. Ovdje je vjerojatno prste umješao netko tko ima veze sa motorima, ili je slučajno naletio na ključeve koji su ostali u dotičnom kombiju. :mrgreen:
 
Da se malo odmaknem od dobro odrađenog posla; brijem da je Checa ovom pobjedom osigurao naslov. Nije loše za čovjeka od 38 god (y).
 
maRRio 8 said:
Tebi puno toga nije jasno. :jesus:
Da je netko htio zaraditi na djelovima mogao je lakše opljačkat banku. Ovdje je vjerojatno prste umješao netko tko ima veze sa motorima, ili je slučajno naletio na ključeve koji su ostali u dotičnom kombiju. :mrgreen:
Zato si ti tu da me prosvjetlis  :misli: :misli: :misli:
 
Doc Luka said:
Kawasaki bolest je bolest koja uključuje . . . . . ., a najčešće pogađa djecu mlađu od 5 godina.

Mislim da i starije ali nema  veze 



:shock: :shock: :shock:
 
maRRin 06 said:
Taj je u zadnjoj fazi honditisa :misli: :wink:
Sigurno. (y)
Uostalom činjenica je da njegov sindrom ima i naziv, dok za nekakav eventualni Kawasakitis nisam još čuo. :mrgreen:
 
Ove trke me još uvijek drže budnim..
 
papillon said:
Ove trke me još uvijek drže budnim..

Sta te ovde ima drzat budnim  :misli: jesil mozda gledao BSB utrke protrklog vikenda  8)
 
maRRio 8 said:
Sigurno. (y)
Uostalom činjenica je da njegov sindrom ima i naziv, dok za nekakav eventualni Kawasakitis nisam još čuo. :mrgreen:
Ima svaka marka svoj sindrom i naziv.
Pa cak i Ducati :mrgreen:
 
Mocippaldi said:
Sta te ovde ima drzat budnim  :misli: jesil mozda gledao BSB utrke protrklog vikenda  8)
Staza me držala budnim.
Da Moci gledao sam za razliku od večine ali ne komentiram..
 
papillon said:
Staza me držala budnim.
Da Moci gledao sam za razliku od večine ali ne komentiram..

Jesi vidio dobrih utrka samo kad nema falsificiranja prvensta  :evil:
 
Mocippaldi said:
Jesi vidio dobrih utrka samo kad nema falsificiranja prvensta  :evil:
Na žalost mlađe populacije jesam..