wurth sprej za lanac

cika KURE

Active member
.....zanima me wurth DRY CHAIN LUBE sprej.... ako ga je netko koristio neka napiše iskustva......hvala
 
cika KURE said:
........jel moguće da ga nitko nije koristio :misli:

A zakaj te baš zanima taj od WURTH-a kad imaš puno boljih proizvoda koji su sa 100% sigurnošću isprobani i testirani u svim uvjetima?!?!?!?!? :misli:
 
ja imam jedan wurthov sprej za lanac (koji je ustvari suhi vosak ) ali ga ne koristim za lanac vec za sve gibljive spojeve na motoru . za to je odlican .
 
goc said:
A zakaj te baš zanima taj od WURTH-a kad imaš puno boljih proizvoda koji su sa 100% sigurnošću isprobani i testirani u svim uvjetima?!?!?!?!? :misli:

.....pa po nekima je to odličan sprej za lanac....ja ga nisam probao pa sam htio saznati iskustva ako ga je netko koristio :wink:
 
markookram said:
ja imam jedan wurthov sprej za lanac (koji je ustvari suhi vosak ) ali ga ne koristim za lanac vec za sve gibljive spojeve na motoru . za to je odlican .

......jel možda naziv tog spreja koji imaš HHS DRY LUBE ?:misli:...........ja naručio u trgovini Wurth Motorcycle Chain wax sprej a njemu stigao ovaj prvi (suhi).....a ne znam jel taj vosak dovoljan za podmazivanje lanca......si probao s njim?
 
cika KURE said:
......jel možda naziv tog spreja koji imaš HHS DRY LUBE ?:misli:...........ja naručio u trgovini Wurth Motorcycle Chain wax sprej a njemu stigao ovaj prvi (suhi).....a ne znam jel taj vosak dovoljan za podmazivanje lanca......si probao s njim?
da , to je HHS DRYLUBE , nisam jos njime lanac mazao , uglavno mazem rucke kocnice , kuplunga , nogare i sl.
i podmazujem lanac na biciklu sa njime
zgodan je zato sto je suho nakon par sekundi , pa se menozes zamastit ako slucajno sa odjecom zakacis pospricane dijelove  :)

neznam di si to narucio ali na mojem pise br. te. 013498784  :mrgreen:
 
markookram said:
da , to je HHS DRYLUBE , nisam jos njime lanac mazao , uglavno mazem rucke kocnice , kuplunga , nogare i sl.
i podmazujem lanac na biciklu sa njime
zgodan je zato sto je suho nakon par sekundi , pa se menozes zamastit ako slucajno sa odjecom zakacis pospricane dijelove  :)

neznam di si to narucio ali na mojem pise br. te. 013498784  :mrgreen:

......hvala (y) nazvat ću i pitat......mislim da je dobar za lance u nekim  prijenosima i tak....ali neznam jel dovoljan za lanac na motoru.....makar za njega piše da je high lubricant i ocijenjen je kao best buy 2006......i skuplji je od motorcycle chain wax spreja
 
imam ga doma,za sve je dobar osim za lanac,više je bilo sve oko lanca masno nego sam lanac  :palacdolje:

..koristim od motula,testiran od motorada,prva liga  (y) 95 kn...
 
kupio mi je stari prije 2-3g neki wurth, ne znam točno koji, al znam da je koštao 180 kn što je PREviše...sad zadnje imam neki castrol koji je prilično loš...
 
.....koristio sam motorexov chainlube racing........nije loš (y)....al sam htjeo probat wurthov jel su ga prije neki hvalili, a imaš doze od 150ml i 500ml
 
vidio taj sprej kod frenda i izgleda mi katastrofa!to mi uopće ne liči na nekaj kaj služi za podmazivanje lanca :?

trenutno koristim od valvolinea onaj neki bijeli :mrgreen: jer sam ga kupio na akciji a nakon toga bum se vratio motulu jel sam s njim bio najzadovoljniji (y)
 
ma koji wurth, kolko ja znam Wurth ne proizvodi ili proizvodi samo jedan mali dio asortimana koji nudi. To ti je ko kad kupiš pur pjenu kod Peveca na kojoj piše Pevec  :palacdolje: .
Moj savjet je da kupuješ provjereno  (y)
 
PeRo. said:
ma koji wurth, kolko ja znam Wurth ne proizvodi ili proizvodi samo jedan mali dio asortimana koji nudi. To ti je ko kad kupiš pur pjenu kod Peveca na kojoj piše Pevec  :palacdolje: .
Moj savjet je da kupuješ provjereno  (y)

evo link..... http://www.performancemotorcare.com/acatalog/Wurth.html.......ja sam naručio Motorcycle Chain wax sprej......a tipu stigao Dry chain lube....a to je suhi sintetski vosak za podmazivanje i nisam ga uzeo.....jel mi nije naručio ono što sam htjeo :palacdolje:.......a probao bi taj Wurthov jer su im proizvodi kvalitetni, a i čitao sam prije na forumu da je taj Motorcycle Chain wax odličan.....pa bumo vidjeli :wink:
 
...  probao sam puno tih sprejeva za lanac (valvoline, silkolene, motul, repsol...), ali najbolji mi je motulov... nikaj ne razbaciva i cijena mu je negdeje oko 90 kuna, ne znam točno jer se sad mjenjala. nemoj šparat na kupnji spreja jer ak kupiš jeftiniji nećeš biti zadovoljan...  (y)
 
.....ma ne radi se o lovi, već sam ga htio isprobati da vidim jel dobar kako je netko prije pisao tu na forumu :wink:
 
wurt vam radi super stvari a ovaj sprej je pre skup ima ih u pakovanji o.5 dl a skup ko vrag