www.cro-moto.com

Fireblade2

New member
Evo je napokon.Nakon motomarjan došla je u novijem izdanju ali i pod drugom adresom nova stranica - www.cro-moto.com.
Pogledajte više...
 
Bio maloprije. Odlična je. Šta ćeš sa starom stranicom?
 
super  (y) (y) (y) vidim imate i link od našeg portala  (y) 8) koji meni se čini ne radi???  :mrgreen:
zapravo ni jedan od tri linka ne rade..nek web master malo popravi..krivo je. :wink:
 
Stranica je dobra , moja preporuka da slike se mogu uvečat kad klikneš na fotogaleriiju
 
Seth, svaka stranica ima vrh i dno. Pročitaj na dnu homepage-a ko je radio stranicu. :wink:

Moglo bi se tu još toga uredit, ali sad je stranica puno prihvatljivija nego prije.
Ova je minimalističkim ustrojem dala do znanja o čemu se radi, bez puno filozofije, baš za bajkere. (y)
Iako, nadan se da nisi da' velike pare za ovo. :mrgreen:
 
Rivi said:
Seth, svaka stranica ima vrh i dno. Pročitaj na dnu homepage-a ko je radio stranicu. :wink:

Moglo bi se tu još toga uredit, ali sad je stranica puno prihvatljivija nego prije.
Ova je minimalističkim ustrojem dala do znanja o čemu se radi, bez puno filozofije, baš za bajkere. (y)
Iako, nadan se da nisi da' velike pare za ovo. :mrgreen:

Ja sam skontao da je covjek sam izradio stranicu?! No, nema veze. Ne znam da li si se ikad susreo sa Joomla-om, pretpostavljam da jesi i da znas njene mogucnosti. Prema tome, ukoliko covjek nije sam "izradio stranicu" (instalirao joomla-u i primjenio template ili ga sam zmislio), isto se nadam da nije dao puno para.

Inače stranica kao stranica je ok, samo kao i svakoj stranici u zacetku, fali sadrzaja.
 
Nisam dao lovu...uspostavljena je suradnja a o tome ćemo naknadno.Linkovi će proraditi danas,kriva je moja zaokupljenost.Stara stranica neće više raditi.