www.paky-stunt.com

paky

New member
Evo neke stvari smo dodali na stranicu www.paky-stunt.com , uz to u multimediji ima novih slika koje su :slinavac:  :D
Fala Šibeniku na novom logo-u  (y)  8)

Živili







 
strasilo said:
ne radi ti knjiga gostiju ..  :jesus:

Proradit će, veli čovik da nema dobru skriptu još  :mrgreen:
 
Gledam ti najavu za video 2007 i moram ti reći da ti je video loš (tehnički mislim, ne na sadržaj).Slike su full dobre,ali video ne prati kvalitetom fotografije.
To si prepostavljam snimao s nekom kamericom tipa mini dv za po doma, ili??
 
rhythm said:
Gledam ti najavu za video 2007 i moram ti reći da ti je video loš (tehnički mislim, ne na sadržaj).Slike su full dobre,ali video ne prati kvalitetom fotografije.
To si prepostavljam snimao s nekom kamericom tipa mini dv za po doma, ili??

Tu je kvaliteta dosta smanjena, a da je bila prava kamera bilo bi bolje. Za 2008 će biti nešto mnogo opasije  :D
 
Ma sve 5 (y)
Samo kažem, kad već trošiš pare na sezonu (gume, i ostalo). najam prave kamere na 1 dan ti ne bi bio prevelika stavka.Ja sam snimku (ne stunta) platio janjetinom-a dečki bi ti to složili da izgleda onak PRO.
Think about it
 
rhythm said:
Ma sve 5 (y)
Samo kažem, kad već trošiš pare na sezonu (gume, i ostalo). najam prave kamere na 1 dan ti ne bi bio prevelika stavka.Ja sam snimku (ne stunta) platio janjetinom-a dečki bi ti to složili da izgleda onak PRO.
Think about it

imam već profesionalca za 2008  (y)
 
^^ kad samo već kod toga, ja još nisam vidio snimak od prošle godine :mrgreen:
 
najbolja slika na sajtu  :LOL:

14-v.jpg
 
zvonko situm said:
a imamo i mi za 19.07- kad nastupaš kod nas

dogovorit ćemo se  :mrgreen:
 
mali shile said:
dovozas se po cd? :misli: :mrgreen:

jedan dan kad motor bude gootv...

zvonko situm said:
dobit češ snimak na poklon...

:cheer::cheer::cheer: :mrgreen:
 
paki je naš panjo,dalmatinski panj pravi,nije to samo za na ložit,to je ipak vridno nešto..i logo je dobija mukte još iako je posumnja nekon opravdane sumnje da neće bit logoja  (y)
 
paky evo ti još koja slija da se nađe, s ph iz splita prošle godine

.................................

eto... ako ove godine bude opet išta na poljudu (a lipo bi bilo da opet bude, stvarno bi lipo bilo (y) ) očekuj još bolje fotke jer san ovdi tek uzeja aparat, a i kad san te vidija šta izvodiš odjeba san fotkanje jer te je zanimljivije gledat holin okom nego kroz mali prozorčič :mrgreen:
 
Hvala na slikama  (y) nadan se da će se organizirat nešto i ove godine  8)