X kevlar belt

milan883

New member
vidio sada na malossijevoj strranici da su napravili za beverly 200 remen od kevlara, da li se isplati stavljati ili da nastavim stavljati original od piaggia???
 
milan883 said:
vidio sada na malossijevoj strranici da su napravili za beverly 200 remen od kevlara, da li se isplati stavljati ili da nastavim stavljati original od piaggia???
Nije još u serijskoj proizvodnji. Uglavnom od svih najavljenih modela stigao je samo x kevlar remen za sve Piaggio Leader motore 180 i 200 osim Beverly
 
Nike said:
Nije još u serijskoj proizvodnji. Uglavnom od svih najavljenih modela stigao je samo x kevlar remen za sve Piaggio Leader motore 180 i 200 osim Beverly

Ima li šta za x9 250?
 
JoKe1311 said:
Ima li šta za x9 250?
Naručen je ali nije stigao, kao ni za Beverly
 
ja ti imam kevlar...i ubio sam ga za nekih 1600km

doslovce se raspao. Ocekujem da ce puknut svaki dan pa se malo lakse vozim jer slijedeci tjedan ce mi doc novi kuplung i rolice

Sto se tice samog remena, malo je deblji pa bi ti trebale bar gram lakše rolice uz njega i navodno je dibar smao sto ne trpi pregrijavanje. Meni se pregrijavao zato sto mi nevalja kvačilo pa stalno proklizava. Sinoc sam stavio frendov kuplung motor se preporodio i vuče značajno bolje. Tako da ok remen, no ja cu sad uzet serijski jer za velike mašine imaju super orginal remene