X lite u Trstu

Pedrosa

New member
Di ima,koji dućani ako znate?
Ja znam samo jedan di uvijek idem ali tamo imaju samo 601 r modele pa bi morali naručivat a to mi se neda čekat...
Čuo sam od frend da ima neki bertocchi moto u Trstu,ako neko zna di je Bertocchi i di ima X-lite opčenito
lahva unaprijed :wink:
 
Ja znam za moto star i onaj ducan-dva u toj istoj ulici, tj. u centru, a bertocchi je koliko znam u industrijskoj zoni, bar je bio prije par godina kad mi je frend kupovao dijelove za gamu 250.
Evo link....http://www.motoracing.it/DoveSiamo.asp za nac te 2-3 trgovine u centru.
 
gtomlja said:
Ja znam za moto star i onaj ducan-dva u toj istoj ulici, tj. u centru, a bertocchi je koliko znam u industrijskoj zoni, bar je bio prije par godina kad mi je frend kupovao dijelove za gamu 250.
Evo link....http://www.motoracing.it/DoveSiamo.asp za nac te 2-3 trgovine u centru.
da...trebo sam napisat gore u moto racingu sam kupova sve ali nemaju tamo 801 r...koliko mi je frend reko,bili su prije a kako je sniženje su prodali...a u moto staru su samo spool i ne znam još šta... :wink:
 
Medo said:
Vidim da je X-lite izbacio novu seriju full face kaciga: X-Lite 701
vidim i ja :jesus:...ali oću ulovit 801 r na popustu 701 neće bit jer je novi model
 
Ma ne mislim da nju kupiš nego sam išao gledati šta ima novog od X-Lite i skužio da imaju i model 701.
Dapače, ja imam model 801R!  :giggle:
 
Probaj ovo, oni su Castelfranco Veneto:

http://www.market2ruote.it/index.php?main_page=product_info&products_id=100
 
PEDROSA said:
Di ima,koji dućani ako znate?
Ja znam samo jedan di uvijek idem ali tamo imaju samo 601 r modele pa bi morali naručivat a to mi se neda čekat...
Čuo sam od frend da ima neki bertocchi moto u Trstu,ako neko zna di je Bertocchi i di ima X-lite opčenito
lahva unaprijed :wink:

Nisam siguran da imaju X-Lite, inače ima 2 prodavaonice Bertocchi (zastunik za Kawe). Ja znam di je ona u Via Flavia 22/2. To ti je glavna ulica kad ideš od granice Škofije prema centru. Poslje petlje gdje se križa sa zaobilaznicom dalje prema centru dođeš na semafore sa ljeve strane ti je salon Lancie i Peugeota i onda ravno još cca. 500 m sa desne strane.
U svakom slučaju evo ti telefon pa se raspitaj šta imaju +39 040 826677
 
Hello
MotoStar Trst ima X 801 a nalazimo se u via dell folatoio 7,ako dolazis iz RI onda krenes zaobilaznicom za Trst prema CENTRO-MOLO VII i izlazis sa zaobilaznice na izlazu za VIA CABOTO kada se spustis sa zaobilaznice dolazis na glavnu cestu i tu skrenes ljevo i vozis 1km do prvog semafora sa tvoje desne strane ti je jedna malena benzinska pumpa i tu skrenes desno i mi smo ti dole niz ulicu 100m,ako dolazis iz pravca Kopra onda vozis samo ravno za trst i kada prodjes pokraj RENAULTA koj ti je sa desne strane dok vozis brojis drugi semafor na koj naidjes i tu skreces full ljevo(otprilike za 180 stupnjeva)sa tvoje ljeve strane ti je benzinska pumpa a mi smo uvijek dole niz ulicu 100m sa desne strane a radno vrijeme je svakim danom od pon-sub od 8.30-12.30 i od 15-19,broj telefona je 0039-040-829138 dodi do nas i sve cemo rijesit.

                                                                                                                        MotoStar2
 
namjeravam si u naredna dva tjedna uzeti x-801 elias replica... kolika je cijena u trstu? kod nas je 2800kn ili 380€....
 
demza na tu cijenu odbi 10% (možda čak i 15% ali mislim da je ipak 10%) gotovinskog popusta.
A što se te kacige tiče, odlična ali i vrlo bučna.
 
to mi je bitno... na motori.hr testu kaciga je odlicno prosla (3.mjesto), cijena je i vise nego prihvatljiva...
 
motostar-trieste said:
Hello
MotoStar Trst ima X 801 a nalazimo se u via dell folatoio 7,ako dolazis iz RI onda krenes zaobilaznicom za Trst prema CENTRO-MOLO VII i izlazis sa zaobilaznice na izlazu za VIA CABOTO kada se spustis sa zaobilaznice dolazis na glavnu cestu i tu skrenes ljevo i vozis 1km do prvog semafora sa tvoje desne strane ti je jedna malena benzinska pumpa i tu skrenes desno i mi smo ti dole niz ulicu 100m,ako dolazis iz pravca Kopra onda vozis samo ravno za trst i kada prodjes pokraj RENAULTA koj ti je sa desne strane dok vozis brojis drugi semafor na koj naidjes i tu skreces full ljevo(otprilike za 180 stupnjeva)sa tvoje ljeve strane ti je benzinska pumpa a mi smo uvijek dole niz ulicu 100m sa desne strane a radno vrijeme je svakim danom od pon-sub od 8.30-12.30 i od 15-19,broj telefona je 0039-040-829138 dodi do nas i sve cemo rijesit.

                                                                                                                        MotoStar2

Ma potrošio sam ja para i para kod vas na tunin skutera tako da znam gdje ste :D
Nego nisam mislio da držite X-Lite,zadnji put kad sam bio sam vidio samo Spool,Oxtat,HJC mislim da ste i Airoh imali ali x-lite nisam vidio pa sam zato mislio da nemate...
P.S.Sječam se vaših oglasa iz motopulsa,pisalo je da imate Axo,Dainese i još neke druge marke,a ja kad sam bio isto to nisam vidio,pa dali imate i to kao X-Lite ili?
 
demza said:
jel se snalazi netko na njihovoj stranici? zanima me cjenik opreme
Znam ja talijanski skoro ko hrv. ali tamo nema za X-Lite niš...
Ako te zanima spool ili tako neš reci pa pogledam (y)
 
demza said:
jel se snalazi netko na njihovoj stranici? zanima me cjenik opreme
Evo ja se trudim ali mi baš i ne ide! :mrgreen:
A što se kacige tiče. Ja ju imam već dvije godine i nekih 20 000km sa njom. Prvi dan sam odmah imao sudar sa njom! Malo se pogrecao lak (nakon poliranja se ništa ne vidi) tako da sam dobio od osiguranja lovu za nju. :mrgreen:
Kaciga je i sada kao nova, kako izvana tako i iznutra (uvijek nosim potkapu). Sa kacigom dobiješ i deflektor za dah i onu zaštitu ispod brade.
Vizir mi se sa pinnlockom nikada nije ni zeru zamaglio.
Malo puše po ustima (to skužiš dok je vani hladno). Probao sam to poriktati ali nisam uspio. Al, kažem stvarno je malo.
Ono što mene najviše smeta je buka i to pogotovo nakon što sam probao Schubert S1. Tako da se ja van grada uvijek vozim sa čepićima za uši.
Što se položaja glave tiče malo je pogodnija za R-a već za naked, buka je malo manja.
Kaciga je mirna pri svim brzinama. Vozio sam i ovu svoju klavijaturicu preko 250 sa njom i sve 5.
 
Klikni ne offerte pa šta te zanima,to su ponude ali cjenik kao takav nema
samo da napomenem u Motostaru su uvijek bili max. korektni,potrudili se i objašnjavat neke stvari,kad sam skuter tunirao svaki put kad sam došao su mi dali popust,tako da svaka čast njima (y)
 
@medo: (y) :naklon: to sam cekao da mi netko kaze! :D

@pedrosa: ma zanima me cijena.... kod nas je 380€.. ako nema neke drasticne razlike, onda dodajem jos 100€ gore i uzimam arai u valerisport ili market2rote...
spool je kvalitetna roba, al ne mogu podnjeti one okice koje su uspjeli zakeljiti na svako moguce mjesto :mrgreen:
 
demza said:
@medo: (y) :naklon: to sam cekao da mi netko kaze! :D

@pedrosa: ma zanima me cijena.... kod nas je 380€.. ako nema neke drasticne razlike, onda dodajem jos 100€ gore i uzimam arai u valerisport ili market2rote...
spool je kvalitetna roba, al ne mogu podnjeti one okice koje su uspjeli zakeljiti na svako moguce mjesto :mrgreen:
E sad,čekam da se javi šjor motostar ali mislim da bi mogla bit oko 300€ čak,jer su ponude sad,minus I.V.A.,pa te ispadne 250€ na kraju što je za takvu kacigu ništa (y)