×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Tek sam dosao u st, moram po stanu nesto sredit. Vec su me pitali hocu ici pa se mislim. Bas gledam wsbk. Nezz hocu li… napravio bi đir, a vruce je i guzva uz more. Jos je zatvorena cesta gore preko tugara. Hm
 
Tek sam dosao u st, moram po stanu nesto sredit. Vec su me pitali hocu ici pa se mislim. Bas gledam wsbk. Nezz hocu li… napravio bi đir, a vruce je i guzva uz more. Jos je zatvorena cesta gore preko tugara. Hm
Na kojem programu?
Meni je na ES2 neki cross.
 
Na es2 ali british es2
 

Attachments

  • 753C2700-3679-426B-B4C4-0EA2E291FA65.jpeg
    753C2700-3679-426B-B4C4-0EA2E291FA65.jpeg
    718.6 KB · Views: 0
Mslm da cu na kraju otic do vrulje. I tako moram izac do ducana pa usput🤣🤣
Amo ca na vrulju svi, amo ca…
 
Last edited:
Meni je zaj ljudi koji se ne znaju ili ne zele znat kakva je Dalmacija izgledala jos prije kojih 30-tak godina..
 
sve od Omisa do iza Makarske..kakve plaze..nestvarno..pogotovo ovaj dio do Piska..steta jednakijih u drustvu..

a da ne pricam o Baskoj, Promajni..sto smo tamo u mogucnosti unistiti..tragedija..
 
sve od Omisa do iza Makarske..kakve plaze..nestvarno..pogotovo ovaj dio do Piska..steta jednakijih u drustvu..

a da ne pricam o Baskoj, Promajni..sto smo tamo u mogucnosti unistiti..tragedija..
Teta mi ima kuću u Pisku, išao sam tamo relativno često i onda stvaranjem Lijepe naše prva susjeda stigne jedna visokopozicionirana državna službenica, tamo ljetuje Predsjednik, drugi susjed jedan veliki diler auta... arhitektonskim čudima su od prekrasnih plaža na velikim oblim stijenama gdje je more bilo duboko 4-5 metara uspjeli guranjem šute doći na metar. A Vruja, iliti Vrulja, je bila jedna od najljepših plaža i tamo smo često odlazili s kaićem. O pidoćama da ne govorim, valjda najveće u HR. Sad kad je krenula ova priča, sjetim se toga i mislim si ma ne, to je neka druga Vruja, nema šanse da je netko devastirao "onu" Vruju. I pogledam Dnevnik...