×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Pozz
Moze neka preporuka servisa za motor u Splitu, a da me ne oderu? Imam problem sa motoron ide sa dvi osobe do 7iljada okretaja i ne moze dalje. Kad je jedna osoba nekako ga uspije razvuc al je lin ko guzica. Yamaha fz6 2004 u pitanju.
 
Pozz
Moze neka preporuka servisa za motor u Splitu, a da me ne oderu? Imam problem sa motoron ide sa dvi osobe do 7iljada okretaja i ne moze dalje. Kad je jedna osoba nekako ga uspije razvuc al je lin ko guzica. Yamaha fz6 2004 u pitanju.
Filter zraka i/ili svićice.
 
Zovnia sam jukica, govori da moze bit kvacilo(priko telefona je valjda tesko svatit). Narucia sajlu kvacila, filter zraka i 4 svicice. Ako ne bude i dalje radilo mozda je pumpa goriva djelomicno zacepljena. Za par dana je reka da bi moga doc pa da vidi uzivo.
Fala na pomoci
 
Slažen se, šansa da je problem u staroj sajli kvačila koja se unutar bužira toliko uspila rascvitat da se više ne vraća do kraja je jako mala, ali s obziron da vlasnik ne radi sam oko motora bolje da mu je Jukić usput i promine, pogotovo šta se kladin da je još uvik tvornička sajla gori tako da će se preporodit u vožnji (y)

Ja san je na svom fazeru minja 2 puta i gnjavaža je sprovest + diži rezervar, skidaj one đavale od usisa...:mrgreen:
 
Ma ok ali redovito održavanje i minjanje tekućina, filtera, svičica, baterija i sajli je stvar opće kulture. Niko se ovde ne hvali da zna čitat.. Dobro, ima ih par ovde koji su ponosni :mrgreen:
 
Last edited:
Zaminija san sajle od gasa ima par miseci dana, a sajle od kvacila nije bilo na stanju. Neda mi se opet sve kopat, a i neman vise di raskopat cili motor ni alata. 🤝🤘
 
Jel ono kamera za brzinu prije nove privremene rampe
 
Stavili su nekakav znak za kameru u bojama kakve još nisan vidija (postoje plavi i bili a ovo ne znan odakle in), u nedilju san proša i gleda po stupovima ali nisan ništa vidija?
 
Stavili su nekakav znak za kameru u bojama kakve još nisan vidija (postoje plavi i bili a ovo ne znan odakle in), u nedilju san proša i gleda po stupovima ali nisan ništa vidija?

A tu je ka, "slika" odsprida.
 

Attachments

  • IMG_20211005_212753_809.jpg
    IMG_20211005_212753_809.jpg
    105.2 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: bricksrheavy
Stavili su nekakav znak za kameru u bojama kakve još nisan vidija (postoje plavi i bili a ovo ne znan odakle in), u nedilju san proša i gleda po stupovima ali nisan ništa vidija?
Zasto ides tamo u nepoznato……
Lipo prodes kod Shepine kuce pa mu jos i potrubis😂😂😂😂😂
 
Mala kamera postavljena prije proširenja na ulazu u B.Vodu! Sa live strane u pravcu MA. (n)
 
  • Wow
Reactions: Nero
Evo sad mi kaze jedan poznanik da su najbolji cevapi u Loze a opcepoznato je da su najbolji u Densija na Gripe…..
I to mi kaze u petak kad su pridvecer cevapi na tapetu
Jel jos ima neznalica….. ili……
 
Evo sad mi kaze jedan poznanik da su najbolji cevapi u Loze a opcepoznato je da su najbolji u Densija na Gripe…..
I to mi kaze u petak kad su pridvecer cevapi na tapetu
Jel jos ima neznalica….. ili……

Seki moj, kad već spominješ čevape

1. Densi i to 10 3u1 (mi smo dobijali i po 15 komada u lepinji jer smo dobri s gazdaricom)
2. Sunset

Lozo, Kantun Pauline, Mrkvice, Kečapi ... su nebitni.

Ako te zanima di su dobri burgeri ili piletine, možeš pitat Shepu.
 
  • Like
Reactions: vespinjo