×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

A da međusobno iskoristite tipku ignore, kad ne možete imat donekle normalan dijalog?
Kako imat normalan dijalog ka idiotima
Napisen da ti nece prodat neformirani aku jer nesme i onda ti kreten,ljdsko smece napise da si poluretard
I onda se jos vece slozi sa njim
I sad bi ja triba sutit

i pazi ovo….on ce iskoristit tipku ignore
On….koji stokira po forumu ljude i pise pizdarije
Ja za tog ljudskog sljama uopce neznan
Niti me briga ko je i sta je niti se po forumu vatan niti komentiran postove(realno i nema sta jer pise same debuloze a oni anti kurac po covid temi ka teski manijak)
Ali on se nade pozvan vrijedat i omalovazavat……
Govno ljudsko
 
  • Love
Reactions: Anticitizen419
Hajduk dobija 5-1 pa to vi zato ili inače?
I jos dobia Liverpool 5-0 ManUtD
Di ces bolje

ne osvrci se na te likove
Samo javi sta ima nova u novom paru na estradi
Evo bivsa i sadasnja su se prestale pratit na instacu….zivi cirkus
A i Suputica malo stala izvjestavat sta Bloom radi….grom i pakao
Sta se desava sa Modnim Mackom i Momcilom……
Toliko toga ima…..
 
zakuvalo se a ja mislija da je ovo tema zabavnog karaktera :eek: 😝:)
nisan puno upratija...a mislin da je forum otvoren za sve i sva mišljenja, a ako se ne slažeš s nečijim a priskoči ajde dalje
nekome govorit da nema pojma ili da piše pizdarije....treba dopustit da judi nešto i neznaju a misle da znaju, zar je to grijeh
nakuac mi idu pametnjakovići koji nisu ni malo fleksibilni i koji cijepe okolo (ne covid) i raščlanjuju nečije postove
zato seki (y) nastavi ti po svom, nekad je zabavno neka malo manje ali bože moj takav je život:)
 
ma kad bi se ja u životu obazirao na sve i svakoga, nebi ima vrimena za sebe i za one do kojih mi je stalo...a naročito na pizdarije i budalaštine sa foruma...a ima ovdi šampiona i te kakvih...u ovo malo vrimena šta sam ovdi...ima ih...
relativno san nov u moto svitu, naučija san dosta i na ovom forumu, ima tu dobrih tema i informacija...malo filtera, uzmi šta ti triba, pitaj šta ti triba, i za sada je ok. a te pizdarije i budalaštine, još kad čujen da su to ljudi u ozbiljnim godinama, još mi je smišnije... pa kako tebe može uvridit neko ko te uopće ne poznaje i kaže ti da si glup ovo ono? pa to više govori o tome drugome koje je to stanje... jel to neko sebi diže rejting ne razumin, al meni se više činifda sebi diže frustracije...
ja na temi korone guštam recimo kad meni moj osobni likar kaže da sam glup...to je meni sve.
al jebiga, neznadu se ljudi više zajebavat, naročito na svoj račun, al to traje već duže vrime, nije to od korone...
 
Dermat ma sve stoji ja volim zajebanciju ali ima ova dva lika koja imaju dijagnozu zvana glupost koja u svih ovih godina nisu napisali nista pametno a stalno pametuju.
 
sve stoji isto, drago mi je da ima još kolega sa mojom dijagnozom, ali sve da i pišu gluposti, ima načina to objasnit ili ignorirat, kome se ne da raspravljat. najlakše je reć kretenu, budalo...to je možda nivo mog maloga iz srednje škole, al mislim da je i on to nadrastao.
al bitno je da je 2-3 strane sad piše o glupanima, kretenima...
i zato radije na motor sjednem skvo i odem u đir nego sa nekim sa foruma...
al ustvari sam ja prespor hahaha zato ja sa skvo hahaha al narast ću i ja, oću, oću!
ajd zdravi i veseli bili!
 
Način na koji se komunicira na forumu je užasan. Po meni, trebalo bi to sankcionirati, čisto da ljudi malo razmisle prije odgovaranja.

Druga stvar je sama tematika.
Priča se o cijepljenju, koroni, tostevima i ćevapima. Jel stvarno to jedino što članove motori foruma zanima?
 
ovo je jedini način da forum bude ekonomski isplativ
da mate u jednom trenutku krene u akciju, mogao bi nas benati otprilike pola aktivnih zbog ovog i onog i što bi ostalo od foruma?
 
  • Like
Reactions: Anticitizen419