×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Ovdje je pregledno pa kad vidim da nema nikog onda se prebacim jer sjecem okuku tj radim veci luk, širu putanju, jednostavnije mi je, fluidnije. Ne radim ovo napamet, ne brini, samo gdje vidim. Nisam ukočen, nezz zasto to kazes...
K5 za prave alfa muskarce 💪, iskonska borba između covjeka i stroja
 
  • Like
Reactions: b0du1
Tja
Nek sa K5 dode na Zapadnu pa od Banovine do Kruznog toka ili obrnuto razvuce 120 kmh……🤪🤪😂😂😂😂
 
Tja
Nek sa K5 dode na Zapadnu pa od Banovine do Kruznog toka ili obrnuto razvuce 120 kmh……🤪🤪😂😂😂😂
Bio ali turisticki, trudim se ne divljat po gradu i naseljima, nisam ja ti😎✊🏻
 

Attachments

  • 6CD17D55-D618-4102-B09F-8F3DE4F960F7.png
    6CD17D55-D618-4102-B09F-8F3DE4F960F7.png
    1.7 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Pec
21.06.18. sa druge strane
 

Attachments

  • Screenshot_20220113_202255_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_20220113_202255_com.google.android.apps.photos.jpg
    622.1 KB · Views: 0
  • Screenshot_20220113_202244_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_20220113_202244_com.google.android.apps.photos.jpg
    654.2 KB · Views: 0
Postoji rješenje za forumske probleme :mrgreen:

The large, chromed twin headlight, espcecially on Triumph Speed Triple and Street Triple models is a visual styling element from the early streetfighter days.
If you're looking to give your bike a distinctive and, above all, dynamic look, you have a choice of two different conversion kits from LSL: The round headlight installation kit for a classic old-school look or the modern, angular Urban headlight for a futuristic, low-profile front end.


Po meni, Triumph nije Triumph bez ta ružna prednja 2 fara. To mu daje mu onaj poseban štih.
Da uzimam novi motor, dvoumio bih se samo između Speed Triple 1200 RR ili RS....
 
Zaboravili ste trece oko u glavi sa duplih lampama, Rocket III. Triple je dimni signal u usporedbi s Rocketom.
 
Bio po gradu danas. Semaforasenje. Malo do rive preko zapadne pa nazad do duilova. Mislio sam bacit sliku na rivi ali nije mi se dalo tamo skidat opremu ovo ono. Samo se okrenuo i nastavio u grad.
Bilo puno ljudi.. svi gledaju k5… cure odma osmjeh bacaju😎
 
Bio po gradu danas. Semaforasenje. Malo do rive preko zapadne pa nazad do duilova. Mislio sam bacit sliku na rivi ali nije mi se dalo tamo skidat opremu ovo ono. Samo se okrenuo i nastavio u grad.
Bilo puno ljudi.. svi gledaju k5… cure odma osmjeh bacaju😎
Sad i fiće gledaju 👍
 
  • Haha
Reactions: Anticitizen419