×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Divota dan, nisam se nadao nakon one smrzotine jučer

IMG_1822.jpeg
IMG_1823.jpeg
 
daily vruja odrađena, danas već dosta vlažnije tako da bi to moglo bit to za ovu sezonu. ove godine odvoženo 12000 km od proljeća, nije koliko bi volio, ali nije ni loše. da mi na prosječnu vožnju ne ode 20-30 eura goriva bilo bi i više, još nešto prigrist i popit na pola puta i stvarno se nakupi.
izvozao sam z900 koji sam želio već par godina, odvozio prvi set mitasica 💪🏼, tako da sam sve u svemu zadovoljan :mrgreen:
ako sve bude po planu, na proljeće se najvjerojatnije uzima prvi R i onda kreće prava uživancija ✌️

IMG_1861.jpeg
 
Danas iša do grada obavit nešto pa malo đir. Na izlazu iz grada (most ispod Pujanki) vidin neki žuti veliki skuter, iza ona plava bljeskalica koja ide na obe bande, naprod rotacija. Tip u civilu, taman papire gleda nekom liku iz kamiončića. 200 metri dalje dvojica na motorima. Na povratku, ulaz u Trogir, isto sačekuša. Neka akcija danas? Nadan se da nisu nikog odavde okrpili.
 
:ROFLMAO:
U 1 uru san bija već debelo na povratku, tako da dok si se ti slikava na Pelješkom ja san se kotrlja po Ravničkon mostu prije Omiša :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: smile 77
Nekada sam cesto prolazio tuda, taj spoj kamena i mora me uvijek odusevi, dolazio iz Omisa ili Zadvarja
 
Last edited:
  • Like
Reactions: t0malito