×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Za vikend odlicni uslovi. I besposleni Bosanac sta ce drugo nego opet na more i skok do Vruje :) Ovo mi je 3. put u ovom mjesecu :)
Ispadne to nekih 550km i 6h voznje u oba pravca ali isplati se. Od voznje uz Neretvu po Hercegovini do magistrale i voznje uz more, ne zna covjek sta je ljepse :)
Nije Vruja nego je slikano sa odmorista kod Grad’ca, ali docarava kako je lijep dan bio…
IMG_8327.jpeg
IMG_8328.jpeg
 
Last edited:
Za vikend odlicni uslovi. I besposleni Bosanac sta ce drugo nego opet na more i skok do Vruje :) Ovo mi je 3. put u ovom mjesecu :)
Ispadne to nekih 550km i 6h voznje u oba pravca ali isplati se. Od voznje uz Neretvu po Hercegovini do magistrale i voznje uz more, ne zna covjek sta je ljepse :)
Nije Vruja nego je slikano sa odmorista kod Grad’ca, ali docarava kako je lijep dan bio…
View attachment 780533View attachment 780534
Stoj gdje jesi,ili pomalo ,kažu da je 3 tjedna akcija
 
Stoj gdje jesi,ili pomalo ,kažu da je 3 tjedna akcija

Vidio sam ih sad za vikend samo u blizini Rogotina - policajac na motoru zaustavio i peglao grupu stranaca na motorima. Za prvomajske praznike svakako mirujem i ne vozim zbog guzvi, a vjerovatno i ostatak 5. mjeseca, tako da bi me ova akcija trebala zaobici (y)
 
Za vikend odlicni uslovi. I besposleni Bosanac sta ce drugo nego opet na more i skok do Vruje :) Ovo mi je 3. put u ovom mjesecu :)
Ispadne to nekih 550km i 6h voznje u oba pravca ali isplati se. Od voznje uz Neretvu po Hercegovini do magistrale i voznje uz more, ne zna covjek sta je ljepse :)
Nije Vruja nego je slikano sa odmorista kod Grad’ca, ali docarava kako je lijep dan bio…
View attachment 780533View attachment 780534
Nisi se opet najavio :mrgreen:
 
Naprasno odlucio da produzim do mora. A javio sam se Smiletu, ali opet covjek zauzet :)
Posalji broj u pp pa se javim sljedeci put, kada vam se smiri ova policijska akcija
Nije vrime za voznju dok su plavci turbo aktivni, danas ih na sve strane bilo, a i bit ce naredna tri tjedna. Zbog toga i radi mira u kuci ja naredna 3 tjedna na "malisi", nema straja. Danas ga registrira poradi toga :mrgreen:

20240430_095429.jpg