Xenon žarulje

Status
Not open for further replies.

Runner_VX_125

New member
Jel zna neko di ima za kupit xenon zarulje ( model je H8 ja mislin ) za gileru runner vx 125 ( 2006 godiste )u splitu, ili negdi drugo ako ima dostava za split ako je dalje ????????????
 
Runner_VX_125 said:
Jel zna neko di ima za kupit xenon zarulje ( model je H8 ja mislin ) za gileru runner vx 125 ( 2006 godiste )u splitu, ili negdi drugo ako ima dostava za split ako je dalje ????????????
Pogledaj u oglasniku od www.motori.hr, netko ti prodaje xenone za sve živo, vjerojatno šalje i poštom. A i po drugim oglasnicima imaš. Ili se javi članu foruma J.U.R.C.A., on ih je prodavao jedno vrijeme
 
Runner_VX_125 said:
Jel zna neko di ima za kupit xenon zarulje ( model je H8 ja mislin ) za gileru runner vx 125 ( 2006 godiste )u splitu, ili negdi drugo ako ima dostava za split ako je dalje ????????????
ante varnica u kastel luksicu, na staroj cesti kosta ti 800 kn ako si zainteresiran nabavit cu ti  broj
 
Na aprilia forumu su po 400.
 
ma znan, ali meni tribaju xenon žarulje, one ne dodu vise od 100 kn, pa ako ko zna di ima za kupit nek se javi!!!!!!!
 
Runner_VX_125 said:
ma znan, ali meni tribaju xenon žarulje, one ne dodu vise od 100 kn, pa ako ko zna di ima za kupit nek se javi!!!!!!!
imas u emezete
 
Runner_VX_125 said:
ma znan, ali meni tribaju xenon žarulje, one ne dodu vise od 100 kn, pa ako ko zna di ima za kupit nek se javi!!!!!!!

oćeš reć imitacije xenon žarulja koje kurca nevaljaju da nedođu više od 100kn???

jel pravi xenon je daleko skuplji, a ovo sve xenon imitacije po pevcu i kauflandu su kurac
 
I ne kupuj one 100w žarulje jer ćeš uništit far s njima  :wink:
 
:misli: Xenon žarulje nisu poželjne, štoviše su opasne na motociklima.  :palacdolje:
Xenon žarulje bez automatskog sustava za niveliranje snopa svjetlosti (a samo o takvima je ovdje riječ) vrlo lako zaslijepe onoga tko nailazi iz suprotnog smjera jer su oscilacije visine snopa svjetlosti na motociklima radi vrlo dinamičnog ovjesa bitno izražajnije nego kod automobila. Dodatno, na automobilima uvijek uz sustav xenonske rasvjetu idu i mlaznice za pranje stakla fara jer prljava površina fara nepravilno lomi svjetlost i dodatno zasljepljuje one iz suprotnog smjera. U državama koje stvarno brinu o svojim motociklistima ovakve izvedbe o kojima mi pričamo su neprihvatljive i zabranjene.
 
Pec said:
:misli: Xenon žarulje nisu poželjne, štoviše su opasne na motociklima.  :palacdolje:
Xenon žarulje bez automatskog sustava za niveliranje snopa svjetlosti (a samo o takvima je ovdje riječ) vrlo lako zaslijepe onoga tko nailazi iz suprotnog smjera jer su oscilacije visine snopa svjetlosti na motociklima radi vrlo dinamičnog ovjesa bitno izražajnije nego kod automobila. Dodatno, na automobilima uvijek uz sustav xenonske rasvjetu idu i mlaznice za pranje stakla fara jer prljava površina fara nepravilno lomi svjetlost i dodatno zasljepljuje one iz suprotnog smjera. U državama koje stvarno brinu o svojim motociklistima ovakve izvedbe o kojima mi pričamo su neprihvatljive i zabranjene.

Ali su cool  :mrgreen:
Imaš pravo trebalo bi to malo žešče kontrolirati, kako motore, tako i aute. Mislim da je to čisto bacanje love, ako se ne kupi pravi (skupi) set, i ako se doobro ne podesi. Naravno za primjenu na autima. Na motorima ionako mislim da samo za BMW LT postoji mogućnost tvorničke ugradnje.
 
Status
Not open for further replies.