xgjao 125 cestovna verzija

plavi15

New member
Cisto informativno me zanima kako ste (ne)zadovoljni ukoliko ga posjedujete.
Na kupnju ovog motocikla smo se odlučili kako bi supruga naucila voziti motor i stekla početno iskustvo.
Općenito o motoru:
Veliki plus je uloženo dobiveno, pod tim mislim početna cijena i mali troškovi održavanja.
Što se tiče samog motora dovoljno je reći kinez. Krte platike sklone pucanju, krajnja obrada osrednja, mašina plus za sada bez kvara radi kao i prvi dan, nije za neku jurnjavu jer  fali snage. Kočnice po mojem mišljenju dobre.
Po meni dobar motor ako čovjek zna za što ga kupuje. Uglavnom za sam početak odlično.
Zanimaju me vaša iskustva.
 
Alo,

Eto i mi smo imali takav slučaj, baš sa takvim motorom u doba kad je moja žena položila i da bi ona nastavila voziti na njemu... ali to se nije dogodilo... jer joj je bio .. kao ono premali pre lagan ... jednostavno je bila nesigurna sa njim.. al to je druga priča...

E, zatim sam ga ja ganjo jedno vrijeme.. i relativno sam bio ok zadovoljan s obzirom na kinesku kvalitetu.. doduše .. morao sam ponekad malo poraditi na njemu.. ali išlo je...

Inače smo ga prodali jer  smo morali neke sitne troškove pokriti ali da ga nismo ja bi ga dan danas naganjao i naravno šrajfio jer to dobiš u kompletu.

Jako mi se dopadalo na njemu što sam naumio napraviti (u vožnji to sam i ostvario) držao je cestu i mirnoću sveposvuda i to .. čak s kineskim gumama...

Da naravno snage je falili.. pogotovo tek u ono vrijeme kad sam imao 112 kg  :)

  :mrgreen: