XJ 600 N - Savjet molim

WraGG

Well-known member
Danas sam naletio na jednu XJ 600 N Yamahu,92. godište,ali u dosta lošem stanju.Vlasnik mi je odmah rekao da je s motora padano,te da je vilica bila uništena,ali je zamjenuta sa novom.Motor je dosta zapušten,pa ima jedno manje udubljenje na tanku,pukla je ručica prednje kočnice,auspuh je neki "home-made",nema "cajgera" (ima ali je na polici u garaži :) ),Oni prekidači po ručicama su izguljeni...ali što je najvažnije,izgleda da je rama potpuno očuvana! Vozio sam ga,i bajk ne nosi niti u jednu stranu,a i fakat lijepo drži cestu.E,sada me zanima jel to pametno uzeti (BTW,on traži 1000€ za nju,ali išlo bi to i niže),i koliko je pametno ulagati lovu u nju i koliko bi odprilike love trebalo da se dovede u dolično stanje? Izgleda otprilike kao ova na donjoj slici,samo sa navedenim nedostacima. I još nešto: Jel bi valjalo od nje praviti nekog streetfightera?

850619_1.jpg
 
WraGG said:
Eto,pa hvala na savjetima... :evil: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :neznam:

Kakve ti savjete očekuješ unutar 24h? Pa ne vise ljudi po cijele dane na forumu. Neki su na susretu u Koprivnici, drugi dio na Grobniku. Ohladi malo. :evil:
 
Bandit said:
WraGG said:
Eto,pa hvala na savjetima... :evil: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :neznam:

Kakve ti savjete očekuješ unutar 24h? Pa ne vise ljudi po cijele dane na forumu. Neki su na susretu u Koprivnici, drugi dio na Grobniku. Ohladi malo. :evil:

OK,ok...Šta se odmah ljutiš? Bojim se da ovaj ne proda bajk dok se ja odlučim...
 
nedavno sam prodao XJ 600 S,isto 92.god.,62 ks,zahvalan motor za odrzavanje,isplativost kupnje ovisi o stanju;ne znam kako se cijene motora krecu u hercegovini pa tesko da ti mogu pomoc