xjr 1300 2000.g kvačilo?

ivanm

New member
trebam za frenda kvačilo za ovaj motor pa ak netko zna u zg gdje bi mogao to nabaviti, br telefona, adresa, thanks..
mislim da je ovo..  http://cgi.ebay.co.uk/Yamaha-XJR1300-XJR-1300-99-Clutch-Assembly-/120542789639?cmd=ViewItem&pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item1c10e90007
 
nek mi netko kaže dal ima za nabaviti za to čudovište samo potisni ležaj kvačila, druk lager.. kak izgleda i jel se može zamjeniti jednostavno... negdje sam čuo da nema u solo prodaji neg samo komplet kvačilo, aj tko se kuži nek mi napiše, može i koja slika pa i di ima za kupit, tnx.
 
ivanm said:
nek mi netko kaže dal ima za nabaviti za to čudovište samo potisni ležaj kvačila, druk lager.. kak izgleda i jel se može zamjeniti jednostavno... negdje sam čuo da nema u solo prodaji neg samo komplet kvačilo, aj tko se kuži nek mi napiše, može i koja slika pa i di ima za kupit, tnx.

dal ima solo u prodaji trebaš nazvati ovlašteni yamaha servis npr. motori grigić kao što ti je već rečeno u prijašnjem postu
prema servisnoj knjizi ležaj se da skinuti tako da nebi trebao bili u kompletu s nečim samo je bitno imati alat. pošto si iz zagreba ako ti treba serviser za to javi se na PP
 
ivanm said:
nek mi netko kaže dal ima za nabaviti za to čudovište samo potisni ležaj kvačila, druk lager.. kak izgleda i jel se može zamjeniti jednostavno... negdje sam čuo da nema u solo prodaji neg samo komplet kvačilo, aj tko se kuži nek mi napiše, može i koja slika pa i di ima za kupit, tnx.

A kak bi bilo da ti malo upotrijebiš google, skineš manuale, mikrofilmove, nazoveš grigića....jesi razmišljao o tome?

:wink:
 
dobro, nije za mene neg za jednog poznanika koji nije u zg, pa se raspitujem, ok hvala, nazvat ću..
 
ivanm said:
dobro, nije za mene neg za jednog poznanika koji nije u zg, pa se raspitujem, ok hvala, nazvat ću..

koliko je on siguran da je druk ležaj????  :misli:
 
a otvorio je vidi da je kvačilo još ok, a šuška kad stisne kuplung pa je logično da je ležaj..
 
ivanm said:
a otvorio je vidi da je kvačilo još ok, a šuška kad stisne kuplung pa je logično da je ležaj..

onda vjerojatno je...jel zvao yamaha servis za ležaj?