xmax 250 (2014-) integralna kaciga XL

alfa 156

New member
Pozdrav,
Zna li itko može li kaciga HJC i70 XL stati ispod sica u xmax 250? Ili možda Shark Skwall XL?
Može li ijedna integralna XL kaciga stati ispod sica?
Skuter se raklamira da može stati i dvije, a meni LS2 vector II nema šanse. Sad bih mijenjao ali ne znam šta da kupim..
Hvala.
 
Ne mogu ti pomoći oko navedenog modela ali mogu savjetom da je jedini skuter u koji mi je stala integralna kaciga, veličina L bez obzira što ljudi pričaju :mrgreen: , bio Piaggio X10. Svi noviji xmaxovi, tmaxovi, beverly, medley, peugeot, kymco.... nema šanse a u svakom materijalu piše da stane. Za integralnu samo kofer.
 
Nema druge nego s motorom do dućana i probat jel ide prije kupnje, iz iskustva, rijetko kad stane išta veće od M, a pogotovo integralne i flipovi...
 
Ajmetisemeni, ja ničim izazvan mislio da staje integralna bez problema....
Prvi put čujem...na svako ono mjesto stane integralka...meni su mogle L/XL razne...medju njima i ls2 stream...a i u Beva stane jedna položena na bok.
 
Dvi LS ice XL stanu. Ne mogu izmirit jer sam prodao kravicu.
 
Napisah vec gore, u Burgmana 400 staju dvije preklopne XXL+S, a stanu i u C650GT i u oba ostane jos dosta mjesta okolo. U X-Max 125 prve generacije mi je bez problema stajala XXL kaciga i jakna, a u Downtown 300i XXL preklopna i jos uz nju S preklopna naprijed, ali se mora malo pritisnuti sjedalo da se zatvori.
 
Ako šta znači , novi xma- s jedne strane ispod sica (bliže volanu) jedva stane integralna L .Potrebno je malo bolje stisnuti sic.
S druge strana (do zadnjeg kotača) ta ista integralna L stane bez problema i još ima mjesta. Tu mislim da bi stala i još veća kaciga bez problema.
Inaće , ja redovito stavim dvije kacige, L integralna, L jet , jednu deblju jaknu, dvije kabanice, rukavice i ako je još koja manja torbica sve to ide ispod sica.
 
Napisah vec gore, u Burgmana 400 staju dvije preklopne XXL+S, a stanu i u C650GT i u oba ostane jos dosta mjesta okolo. U X-Max 125 prve generacije mi je bez problema stajala XXL kaciga i jakna, a u Downtown 300i XXL preklopna i jos uz nju S preklopna naprijed, ali se mora malo pritisnuti sjedalo da se zatvori.
Pa ti si brate skuteraš, jel stane u pežota spidfajta😂👍
 
Prvi put čujem...na svako ono mjesto stane integralka...meni su mogle L/XL razne...medju njima i ls2 stream...a i u Beva stane jedna položena na bok.
U xmax 250 ne staje XL LS2 Vector II, nema šanse. Prije sam imao X-lite X-701 veličine L i ona stane bez problema.
 
Kad bi mi netko rekao stane li HJC i70 XL bio bih zahvalan. Ili da mi kaže koja kaciga veličine XL (koja se trenutno može kupiti) stane ispod sica u Xmax 250 (2014)??
 
Nema druge nego s motorom do dućana i probat jel ide prije kupnje, iz iskustva, rijetko kad stane išta veće od M, a pogotovo integralne i flipovi...
Pitao sam već neke Yamahine dućane za ove dvije lacige, ne znaju dok ne dođem sa skuterom (?). Al gjde ću u Splitu probat npr. HJC.... sužava mi se izbor maksimalno
 
Prvi put čujem...na svako ono mjesto stane integralka...meni su mogle L/XL razne...medju njima i ls2 stream...a i u Beva stane jedna položena na bok.
Je li ti stala LS2 stream XL? Ovakva?
ls2-ff320-stream-solid-white.jpg
 
Točno ta, uz Nitro XL Dynamo One i Givi L 50.5. Te sam imao tada...onu na stražnjem položiš vizirom prema nazad, onu napred obratno koliko se sićan. Nema razloga da ti lažem, ne znam šta da ti kažem.