XT 660x Vs. ER5

aj jel bi se dala ugradit obrtaljka na xt :D
 
ta dva motora nisu za usporedbu.
za početnika bolji r al ovisi o visini vozača
 
+marek+ said:
Tak ko da je to nužno zlo za vožnju, ne gledaš okretaje već pratiš cestu i promet....

pa ono korisno je znati jel je na 70% okretaja ili 90 ,,,  valjda je to navika kod mene :/  ...  Yamaha xt 660 x by dRyW
 
Moze se narihtat okretomjer u diagnostic mode na xt-ejki  :)
 
Dali ih onda pokazuje i u normalnoj vožnji  :misli:
 
da ali to je napravljeno samo da se moze kontrolirat/stelat ler gas a ne da se tak vozis.osim toga svaki put kad ugasi motor to ce se resetirat i imat ces sve normalno
 
i to je igralo ulogu, ali to je Suzuki  :mrgreen:
moram priznat, sviđa mi se, nije skup, A2 kat također, jaka rama, dovoljno snage, pregledni satovi, velik lijep sjajni okrugli far, rekao bih da je dobar i za grad, a i neku malo dužu vožnjicu, rega ko i ER5

recimo ovako nešto sam si gledao: http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-gs-498-cm3-oglas-5640637
Sad, nisam ga imao priliku vozit pa neznam kak ide

Nemogu baš sebe zamislit na tome, pa je to problem  :mrgreen:

i CB 500 sam probao, tamo 1999godište ona linija mi je igrala ulogu, ali ipak mi se više XT ili ER5  :mrgreen:

a i taj CB nije A2  (y)
 
Dejan22 said:
i to je igralo ulogu, ali to je Suzuki  :mrgreen:
moram priznat, sviđa mi se, nije skup, A2 kat također, jaka rama, dovoljno snage, pregledni satovi, velik lijep sjajni okrugli far, rekao bih da je dobar i za grad, a i neku malo dužu vožnjicu, rega ko i ER5

recimo ovako nešto sam si gledao: http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-gs-498-cm3-oglas-5640637
Sad, nisam ga imao priliku vozit pa neznam kak ide

Nemogu baš sebe zamislit na tome, pa je to problem  :mrgreen:



i CB 500 sam probao, tamo 1999godište ona linija mi je igrala ulogu, ali ipak mi se više XT ili ER5  :mrgreen:

a i taj CB nije A2  (y)

Aha ja sam 190cm i sjedio sam na suzukiu čini mi se da je malo premali, ali ne znam nisam ga vozio jer stric neda djir od kad sam pao sa rižojedom lani :D
A ima stražnju disk kocnicu i monoamortizer i zračno hladenje za razliku od kawasakia.
Ja isto malo proucavam po njuskalu do  a2 kategorije i malo su jeftiniji suzuki i kawasaki od yamahe. Ja bi mozda uzeo nesto do 2500 eura max ako nadem neki posao sad kad se rjesim faksa u drugom mjesecu napokon :021: