XT600 se ugasi...

svakak said:
Koliko sam ja shvatio njemu se motor ugasi s podignutim nogarom, a anlaser neće ni zaverglati ako je motor u brzini (s podignutim nogarom).
kuzim...ni moj ne vrti u brzini...sa podignutom nogarom....jer postoji i prekidac na rucki kvacila....SAMO u leru pali....Sad neznam kako je kod xt-a...
 
bmw m 5 said:
kuzim...ni moj ne vrti u brzini...sa podignutom nogarom....jer postoji i prekidac na rucki kvacila....SAMO u leru pali....Sad neznam kako je kod xt-a...

XT može paliti dok je u brzini, samo mora biti stisnuto kvačilo i podignut nogar.
 
strasilo said:
staneš pred zid i upreš prednjim točkom ... mazneš po gasu i ubaciš u brzinu ... ili će popustiti, ili češ nešto pokidati ... a onda znamo kako ti pomoći ...  :mrgreen:

Da je prekidač na nogici, nebi "poskočio" ...  (y)

99% kako je M5 rekao .... zaljepile lamele...  (y)


Ipak je prekidac kako sam ja rekao 8)
 
svaka čast ...  (y) ... osvojio si bingo ...  :mrgreen:

samo mi je čudno zašto motor poskoči u tom slučaju ....  :misli:
 
strasilo said:
svaka čast ...  (y) ... osvojio si bingo ...  :mrgreen:

samo mi je čudno zašto motor poskoči u tom slučaju ....  :misli:
ljudi neznaju dobro objasniti....sta se desava...Da je prekidac...jednostavno bi se ugasio prilikom stavljanja u prvu.... :misli:
 
vjerojatno ne poskoči doslovno, nego ode mrvicu naprijed ko svaki normalni motor kad ubaciš u prvu brzinu, a onda se zgasi :misli:

bmw m 5 said:
ljudi neznaju dobro objasniti....sta se desava...Da je prekidac...jednostavno bi se ugasio prilikom stavljanja u prvu.... :misli:
je je, ljudi neznaju objasniti :mrgreen:
 
jolly the roger said:
vjerojatno ne poskoči doslovno, nego ode mrvicu naprijed ko svaki normalni motor kad ubaciš u prvu brzinu, a onda se zgasi :misli:
je je, ljudi neznaju objasniti :mrgreen:
koja crna "mrvica naprijed"..? To bi onda znaciolo da kvacilo ne odvaja...upravo ono o cemu smo ja i stras nagadali... :jesus: Onda moj motor nije normalan...jer kad ubacim u prvu...stoji kao "ukopan"... :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
koja crna "mrvica naprijed"..? To bi onda znaciolo da kvacilo ne odvaja...upravo ono o cemu smo ja i stras nagadali... :jesus: Onda moj motor nije normalan...jer kad ubacim u prvu...stoji kao "ukopan"... :mrgreen:
to ovisi od motora do motora. na svim velikim singlovima koje sam probao se osjeti taj pomak naprijed :wink:
hoćeš reć da su svi (njih 15-ak) s neispravnom spojkom? :LOL:
 
Vjerovatno su i lamele bile zaljepljene osim sto se gasio radi prekidaca  :misli:
 
jolly the roger said:
to ovisi od motora do motora. na svim velikim singlovima koje sam probao se osjeti taj pomak naprijed :wink:
hoćeš reć da su svi (njih 15-ak) s neispravnom spojkom? :LOL:
moguce....ko zna koje si to krame vozio.... :jesus:
 
DERBI-evac said:
al kada ubacim u brzinu odmah se ugasi i ni mrdac paljenje dok je u brzini-ne vergle, dok na leru bomba...sto se dogadja?

ma prekidac 100%..

strasilo said:
svaka čast ...  (y) ... osvojio si bingo ...  :mrgreen:

samo mi je čudno zašto motor poskoči u tom slučaju ....  :misli:

:LOL: :LOL: :LOL: