XTZ 660 tenere

Budimir

New member
Imali ko iskustva sa ovim motorciklom.Naime interesuje me da li zadnja viljuska moze da primi gumu 160 sirine
 
neznam baš da če ti stat 160, 140-150 bi išlo,nemoj si stavljat nešto preširoko ako ne mijenjaš i felgu jer če ti se guma izobličiti i koma u zavojima :mrgreen:
 
Doskora sam ja imao tu komu na svom xt600sm neko je stavio presiroku gumu na uzu felgu guma je u sredini iskocila i zamisli kako to ide po zavojima...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Pitam za prijatelja on je na tom motoru vozio 150 , ali zaboravio je koliko je ostalo mesta jos do viljuske .MOtor mu se dobro ponasao sa 150 i po krivinama i kako hoces , a mogu ti reci vozi prezestoko.Nema nameru da menja felnu tako da ce se zadovoljiti sa 150 ako ne bude ova isla
 
Budimir said:
Pitam za prijatelja on je na tom motoru vozio 150 , ali zaboravio je koliko je ostalo mesta jos do viljuske .MOtor mu se dobro ponasao sa 150 i po krivinama i kako hoces , a mogu ti reci vozi prezestoko.Nema nameru da menja felnu tako da ce se zadovoljiti sa 150 ako ne bude ova isla

Prijatelj ti neče pogriješiti sa 140 a sa 160 sigurno hoće. 8)
 
Ma znam i ja da mu ne treba sira guma , al sta cu mu ja njegova volja , cisto se raspituje da li fizicki staje