XV MOTO SUSRET-MC SREM,SREMSKA MITROVICA

Belli

New member
30.04.2010-02.05.2010
XV Moto susret u Sremskoj Mitrovici u organizaciji MC Srem-svi  znate ili ste culi,samo Vam ostaje da dodjete na najbolji susret!!!

Petak

12:00 Otvaranje (sa rimskim kocijama)
16:00 Bajkerske igre
18:00 Vecera
20:00 Middle age crisis
22:00 Nightshift
00:00 Gun sale

Subota

10:00 Izlet
14:00 Pocetak rucka
          Pasulj u najvecem kotlicu na svetu-4160litara!!!
16:00 Defile
17:00 Iznenadjenje
20:00 Sherlock band
22:00 BandX AC/DC tribute
00:00 Texas Flood

Nedelja

08:00 Dorucak,kafa...
12:00 Zatvaranje

Cena ulaza 400 dinara
Pivo,sokovi....80 din. (oko 8 kuna)
Mineralna v....40din. (oko 4 kune)


U okviru kampa radice i DJ BIKE CAFFE OD OTVARANJA DO ZATVARANJA!!!


Uskoro vise informacija!
 
Hotel “SREM”
022 631 828
Fruskogorska bb

Hotel “Sirmium”
022 626 333
Vuka Karadzica (u centru)

Pansion “Papista”
Puskinova 3
022 618 995

Pansion “Pasaz”
Parking se zakljucava
Kralja Petra I 86
022 623 845

U hotelu "Sirmium" za vreme moto susreta nocenje sa doruckom 1200 dinara,tj oko 12-13 eura!!!
 
Imate udarni datum i malo je gužva u okolini :misli:

U svakom slučaju želim vam dobru zabavu (y)
 
Veka said:
Imate udarni datum i malo je gužva u okolini :misli:

U svakom slučaju želim vam dobru zabavu (y)

Hvala,na lepim zeljama,zabava je kod nas zagarantovana,a valjda ce se neko dovuci i do nas.... :D
 
Danas pivara isporucila pivo do lokalnog distributera namenjeno susretu...nije puno....samo 15 tona!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
      Ne znam, od svih kolega koji su bili prijašnjih godina čuo sam samo sve najbolje, ali nekako mi guza radi....... :?

      Na susretu u Orašju sam već bio XY puta, pa me privlači vaš susret malo za promjenu, no ako budem imao društvo za vožnju u petak se vidimo......
 
Kakva guza,pa bili su i forumasi:Kober,Strasilo,Kuruz,ZZR600....znaju oni kako je...
 
A tooooo,moze,moze,inace sve sto Vas zanima slobodno pitajte,cene u kampu,cene u gradu,zanimljiva mesta....kafane...
 
Belli said:
A tooooo,moze,moze,inace sve sto Vas zanima slobodno pitajte,cene u kampu,cene u gradu,zanimljiva mesta....kafane...
evo jedno pitanje, ima li u blizini dobar restoran sa morskom ponudom? i kakve su cjene? :mrgreen:šala mala. (y) nego ima li sremskih kobasica povoljno?
 
sudemi said:
evo jedno pitanje, ima li u blizini dobar restoran sa morskom ponudom? i kakve su cjene? :mrgreen:šala mala. (y) nego ima li sremskih kobasica povoljno?

Ima da nadjemo nesto.... :D