XV MOTO SUSRET-MC SREM,SREMSKA MITROVICA

bio i ja prije par godina , bilo odlićno, pozdrav debelom predsjedniku Krkelji i ekipi, vjerojatno ću naletiti , odlićno "kombinovano" meso  :mrgreen: u restoranu jbg zaboravio ime (y)
 
darkofj said:
A ja ????????? :misli: :shock: :?
totalna diskriminacija...... :?
Ti se ne računaš  :jesus: gdje god se pojavim tu i ti a gdje me nema ti opet tamo :jesus:  (y)
 
Danijelxx said:
Pozdrav iz VŽ, vidimo se u subotu.

kad vi krećete? i idete direktno za srem? mi krećemo sutra iza podneva i idemo do orašja, a u subotu ujutro za srem...
 
zadnji put sam bio za 30 godina kluba , jeli susret na istom mjestu?
 
Bilo nas je iz Osijeka...Hondamoto nam je sve pokazao, grah i pivo su bili odlični a susret je za 10! (y)
Jako lijep teren za susret, a najbolje od svega su mi bili "rimljani", svaka čast MC Srem, poseban je doživljaj kad klub podržava tradiciju svog grada pa susret ima nešto specifično po čemu se razlikuje od mase ostalih.

Djevojčice koje su me pitale za mišljenje o susretu su me uhvatile baš kad smo stigli a kako prije nismo imali prilike doći u SM, nisam im puno mogla reći, zato sada (iako smo se kratko zadržali) - sve pohvale!
 
i par slićica na.....http://cid-8318aa0765e6f8f7.skydrive.live.com/albums.aspx  , pozdrav , bila je dobra ekipa  (y) i pohvale MC Srem
 
bilo standardno dobro!!! dobar kamp (samo mislim da je onaj dio s disco muzikom bio nepotreban jer je tak i onak velika većina bila u glavnom kampu), cuga i više nego dobra  (y) , doručak u nedjelju za 5, svaka čast predsjedniku koji nas je u subotu, odnosno već nedjelju, ulovil prije spavanja i negdi iščupal još 2 prišivke  (y) svaka čast... vidimo se i sljedeće godine, već 3. put  8)

 
luda_baba said:
bilo standardno dobro!!! dobar kamp (samo mislim da je onaj dio s disco muzikom bio nepotreban jer je tak i onak velika većina bila u glavnom kampu), cuga i više nego dobra  (y) , doručak u nedjelju za 5, svaka čast predsjedniku koji nas je u subotu, odnosno već nedjelju, ulovil prije spavanja i negdi iščupal još 2 prišivke  (y) svaka čast... vidimo se i sljedeće godine, već 3. put  8)
Bravo predsjednik !!!!!! :wink: