yamaha dt50 supermoto jel ima di blokade

b.r.t

New member
moje pitanje je jel ima di ta mašina blokade radi se o minarelli am6 6 brzina...stavio sam kit i čini mi se da ima blokadu......
 
stavio sam celindar,klip,glavu i radilicu od top performance.....komplet .....i veču diznu....sad  je gore original dellorto 14 al mislim stavit 21 pa mislim da bi trebo bolje onda ič....jel su mi neki rekli da ima na getribi blokadu....
 
nisi napisao da si auspuh stavio? ako nisi stavio auspuh zasto se onda cudis zasto ne ide? kako ocekujes da se kit razvrti na serijskom auspuhu? to je 2t,auspuh je jako vazan...
 
Blokirana mu je elektronika i ne moze vrtit preko 5800 rpm
 
i kad skine blokadu opet bez auspuha nece ici kako treba,ista stvar je i sa 2t skuterima...
 
malaguti said:
i kad skine blokadu opet bez auspuha nece ici kako treba,ista stvar je i sa 2t skuterima...

Ali bez obzira treba maknut prvo blokadu sa okretaja a onda stavljat kit auspuh karb itd......... :wink:
 
vickodu said:
Ali bez obzira treba maknut prvo blokadu sa okretaja a onda stavljat kit auspuh karb itd......... :wink:
e to je istina,treba jos vidjeti koliko ima zadnji zupcanik,neke 50ice ima ogroman zupcanik koji ne dozvoli vecu brzinu,pa se i to racuna pod blokadu :wink: