yamaha fazer 800

črnomerec said:
da,dobro je otišo,ali je besprijekoran,48 000,sve bez i najmanjeg problema,bio regan taman kada ga uzeo,osim guma,auspuha i servisa ništa me nije košto sta sam ga imo,još i u plusu,gledam tracer9,crossruner,ali me srce.vuce ka vfr 1200

u vfr 1200 mi je prejeben motor, ali sam se na kraju odlučio za FZ1S i mogu ti reći da nisam požalio...

Sretno s potragom  (y)
 
tomikawa said:
u vfr 1200 mi je prejeben motor, ali sam se na kraju odlučio za FZ1S i mogu ti reći da nisam požalio...

Sretno s potragom  (y)
ma meni je osmica super sjela,jedino kaj je zeni neudoban za duze ture,to je jedini razlog prodaje
 
črnomerec said:
ma meni je osmica super sjela,jedino kaj je zeni neudoban za duze ture,to je jedini razlog prodaje

Ako misliš da će ženi biti udobnije na vfr1200 ili traceru .... gadno se varaš :LOL:
 
kalimero said:
Ako misliš da će ženi biti udobnije na vfr1200 ili traceru .... gadno se varaš :LOL:
nije problem tvrdoca sica,nego nagib i polozaj rucki
 
tomikawa said:
Puno ekipe mi je reklo da suvozačima odgovara položaj na FZ1, meni se do sad ni jedna nije žalila  (y)
veci i bolji sic je na njemu,i nije toliki nagib
 
FZ1 je katastrofa za dulja putovanja za suvozaca(icu). To je bio moj glavni razlog prodaje, inace odlican motor. Jedina druga mana mu je da dosta trosi.

VFR800/1200 je BITNO bolji motor po tom pitanju. A Tracer je ja mislim jos nijansu bolji tu (pricamo o udobnosti).

Za usporedbu na FZ1 od ZG-a do Graza i meni i zeni dupe bilo gotovo. I to sa 2 stajanja. Na trenutnom motoru odvozimo to u komadu bez stajanja i dupe iako nije potpuno bezbolno nije ni blizu onog sto je bilo na FZ-u sa stajanjima.
 
ma nije da se nemože,ovo ljeto bili na turneji 4500 km u 12 dana,udobnost sica rjesila donekle punica,sasila jastuk od gela,posluzio za tvrdocu,ali sam polozaj sjedenja nevalja,ni vrit ni mimo,suvozacica se nema gdje ulovit,a nemože se ni naslonit,kicmu i ruke ubija
 
probali smo vfr 1200 sa sicem od shadova,stvarno je udoban i dobar polozaj sjedenja
 
thule_5689 said:
Za Tracera se vara, ali ne i za VFR-a 1200 u bilo kojoj varijanti...
On mu metaforicki daje na znanje da bi trebao kupiti kljuse od Stroma :LOL:
Ali Črni ipak ima dostojanstvo i nebi se sramotio sa tom nakazom :mrgreen:
 
tracer sa originalnim sicem i nije nešto udoban :palacdolje:
 
gianni said:
On mu metaforicki daje na znanje da bi trebao kupiti kljuse od Stroma :LOL:
Ali Črni ipak ima dostojanstvo i nebi se sramotio sa tom nakazom :mrgreen:
uzeo bi storma kao i harlija,da  me dececi prestizu sa nabrijanim golfovima dvojkama
 
gianni said:
On mu metaforicki daje na znanje da bi trebao kupiti kljuse od Stroma :LOL:
Ali Črni ipak ima dostojanstvo i nebi se sramotio sa tom nakazom :mrgreen:

Seljačino purgerska, dajem mu do znanja da kupi gs-a..... čisto da imamo još jednog hlebinca ovdje, ali ne pali kod crnog :LOL: :LOL:
A što se stromčine tiče, njega možeš samo sanjati uz one tvoje drloge koje voziš :jesus:
 
kalimero said:
Seljačino purgerska, dajem mu do znanja da kupi gs-a..... čisto da imamo još jednog hlebinca ovdje, ali ne pali kod crnog :LOL: :LOL:
A što se stromčine tiče, njega možeš samo sanjati uz one tvoje drloge koje voziš :jesus:
nebi kupio švabu samo zato šta frend koji nam odrzava motere ne radi švabe i talijane,a razliku u cijeni servisa i odrzavanja rađe poločem i požderem
 
sve u svemu odvojeni buđet za motorin je 10000 e koji mi smetaju u đepu,pa cu valjda naci nacin da olaksam đepove na nešto sta mi paše,nedam za motor više od deset zato kaj mi pet treba za gastrođireve u 2018
 
kalimero said:
Seljačino purgerska, dajem mu do znanja da kupi gs-a..... čisto da imamo još jednog hlebinca ovdje, ali ne pali kod crnog :LOL: :LOL:
A što se stromčine tiče, njega možeš samo sanjati uz one tvoje drloge koje voziš :jesus:
Najljepsi motor ikada je taj Strom kljunas :LOL:
Cak ga se i vecina sektasa odrice :jesus:
Crni bu kupil pravu pilu to znam (y)
 
Imam u ekipi neke kaj su kupili nove i skupe motore,a neidu sa nama jer mi puno trošimo na tankanje i tovarenje u sebe,odu do bistre i eventualno pri povratku popiju kavu u kvartovskom lokalu