YAMAHA FJR1300

blackbird24

Member
zaljubio sam se u taj motor,jednostavno je za moje potrebe idealan
ali da bi ljubav bila ostvariva treba imat love
kako novi model stoji oko 114 000 kuna, a naši dileri ne daju popusta, zna li netko tko daje popust na gotovinu, a da se to ne svodi na kacigu,jaknu, ili šta ti ja znam šta

ne znam niti da li se više taj motor može nabaviti za ovu sezonu
ako tko zna nekakvu mogućnost,bio bi zahvalan
 
evo moj ga stari prodal prije 2 tjedna
odlican motor
 
jedini motor kome je u motopulsu pisalo "nema nedostataka" (y)

meni je izgled tako nije bas nesto previše na turiste vuče..dolazi tu na krk jedan tip snjom, a inače ih nisam baš puno vidio.
prodavala se jedna u motofotu sam vidio..
 
blackbird24 said:
zaljubio sam se u taj motor,jednostavno je za moje potrebe idealan
ali da bi ljubav bila ostvariva treba imat love
kako novi model stoji oko 114 000 kuna, a naši dileri ne daju popusta, zna li netko tko daje popust na gotovinu, a da se to ne svodi na kacigu,jaknu, ili šta ti ja znam šta

ne znam niti da li se više taj motor može nabaviti za ovu sezonu
ako tko zna nekakvu mogućnost,bio bi zahvalan

Tesko da ces dobit ikakav popust na novi model- Preko bare uplatis pa cekas najmanje 7 mj. da dodjes na red
 
Aj mi molim te objasni kak si sliko ure pri brzini od 240?  :misli:
 
idu ta djubrad bolesno, velika kubikaza i velik moment :)
neki dan sam sa novim Z-om stao protiv gsxa1400 i ubio me ko zeca
u prvoj smo biti tu negdje al kad smo presaltali u drugu lik je odjurio  :shock:
 
vlucic said:
Kaj nije 260?

:jesus:

Na na 200 prestanem brojati pa mi je svejedno jel 240, 260 ili miljon i petstotrideset  :mrgreen:
 
linza said:
Aj mi molim te objasni kak si sliko ure pri brzini od 240?  :misli:

Fino -izvadis kameru lijevom rukom iz lijevog dzepa, vec si prije ubacio u petu i samo opleti po gasu i slikas-moras se malo i sagnut jer malo puse vjetar kad spustis vjetrobran :mrgreen:
 
FJR se imeni sviđa... prava krstarica lavljeg srca...

na žalost nedaju rabate, i ja sam ih kod xjra gnjavio dozlaboga, mahao sa kešom, dobio sam povljno fergazerkit i alarm, al na makinu ništa...

ak ti se da zahebavat sa uvozom ovi su jeftini - www.ztk.de
 
FJR je apsolutno savršenstvo na kotačima za putovanja cestama, tako mi izgleda, i tako mi pričaju oni koji su ga vozili i oni koji ga imaju. Nadam se da neću morati previše dugo čekati i štedjeti da bih ga kupio. Ove godine smo supruga i ja sjedili na auto-showu na novom modelu s serijskim top-caseom, a čak sam probao malo i voziti model iz 2003.

Problem je samo što nam se i cruiseri jako sviđaju, pa imamo jednog,  a dva motora si još ne mogu priuštiti.
 
evo danas sam bio u pevecu u rijeci,malo sam se raspitao za cjene,lik nema pojima!ma nać ću ja već nešto
ipak je to moja lova,a želim taj motor
iskopat ćemo nešto :wink: :wink:

stajale su na štandu R1,cjena 106 000 kuna,bila je i R6 ali za nju nisam gledao cijenu :misli:
 
Prodajem za FJR 1300 zadnj kofer orginal yamaha, sportsko sjedalo (dodatna oprema ) , vizir veći orginal yamaha i puig veći , zatamljen evo ako kome treba nek se javi na pp