Yamaha FZ8 2010

joke

Active member
new-paper-main.jpg


1869.gif


Moto mediji več neko vrijeme pišu o Yamahinom novitetu za 2010, pod imenom FZ8.
Koliko znam več nekoliko godina govorka se i o svojevrsnom MT02 modelu koji bi se trebao nači između postoječeg MT03 i MT01 modela, a kalkuliralo se da če "to" imati agregat od TDM(900, R2)
Međutim u najavi za posljenji broj MCN-a stoji na naslovnici "nešto"(1. slika) pod imenom FZ8 što ima tijelo od FZ1, redni agregat sa 4 cilindra i prednje svjetlo od MT03 modela.
Inače smatram MCN dosta ozbiljnim medijem, i izgleda da sad postoji i realna podloga za govorkanja o novom modelu.
 
Koja svrha :misli: Kupiš sebi FZ1 8)
 
izgleda ok , ali iskreno rečeno ne kužim čemu još jedan motor u istoj klasi kao i FZ1 :misli:
 
Meni izgeda presterilno  :? Ko jos jedan u nizu, bez osobnosti.

FZ1 je daleko vise mraq...
 
Ja osobno vjerujem da je ovo čisto vizualizacija nepoznatog grafičkog urednika koja bi potkrijepila članak, odnosno informaciju o modelu, a ne službena slika.
 
Bolje bi bilo da su "tehnovalci" iz yamahe izbacili novu fz1 nego ovu "među klasu"
U ovo vrime, čisto sumnjam da bi taj model dobro proša kod nas,dok za
novu super tenere znam jednoga koji bi je sad kapara :mrgreen:

 
Ai trebali bi tako nešto... Zamislite da XJ dobije kakvih 15-ak konja, a mali FZ da ima 750-800 ccm pa da bude konkurentniji Z-u i na vrhu je naravno FZ1, nekako mi izgleda logičniji raspored u gami...
 
Tko zna šta i ako išta bude od ovoga, ali mislim da je krajnje vrijeme da Yamaha napravi nasljednika za FZ6. Pa ovaj model je uz sitne izmjene isti od kada je došao na tržište 2004 godine.
 
U ovo sušno moto razdoblje novinari moraju nečim senzacijonalističkim popuniti stranice moto časopisa ( čitaj: seruckat kojekaj )  :palacdolje:
 
Medo said:
Tko zna šta i ako išta bude od ovoga, ali mislim da je krajnje vrijeme da Yamaha napravi nasljednika za FZ6. Pa ovaj model je uz sitne izmjene isti od kada je došao na tržište 2004 godine.

Več sam negdje, u nekoj temi pisao, ali izgleda da nitko nije "shvatio ozbiljno"  :mrgreen:
Naime, Yamaha je več objavila promjene za postoječe modele koji uključuju redom nove boje ili sitne nezamjetne detalje za 2010.

Kod modela FZ6N i FZ6 Fazer nije ništa najavljeno za 2010. godinu.

To bi trebalo bit sasvim dovoljno da Medino pitanje dobije jednu sasvim novu dimenziju. :misli:
 
joke said:
To bi trebalo bit sasvim dovoljno da Medino pitanje dobije jednu sasvim novu dimenziju. :misli:

Misliš, nešto kuhaju za sljedeću sezonu?
 
joke said:
Aj' opravdaj svoj nick, molim te :mrgreen:

Da kažem po neznamkojiput -moj nick nema nikakve veze sa značenjem iste besjede  :mrgreen:


8)

Tako da nemam šta pravdati  :jesus: :LOL:
 
joke said:
Več sam negdje, u nekoj temi pisao, ali izgleda da nitko nije "shvatio ozbiljno"  :mrgreen:
Naime, Yamaha je več objavila promjene za postoječe modele koji uključuju redom nove boje ili sitne nezamjetne detalje za 2010.

Kod modela FZ6N i FZ6 Fazer nije ništa najavljeno za 2010. godinu.

To bi trebalo bit sasvim dovoljno da Medino pitanje dobije jednu sasvim novu dimenziju. :misli:
Znam da je za 2010 riješeno, nego je Mayco spominjao XJ6, FZ6 i FZ1 pa sam se nadovezao.

Kada bi FZ6 otišao u penziju, ostao XJ6, a mjesto FZ6 preuzeo neki FZ od 750-800ccm ne bi bilo loše. (y)