Yamaha junior 125 - par pitanja

..::VULIN::..

New member
evo prijatelj mi ima ovaj motor i tribalo bi mu minjati klip i prstene, a ovi u servisu su ga pitali koje je godiše motor da naruče klip(nije mi jasno zašto), ali pošto je to onaj seoski motor koji je proša 20 vlasnika i još toliko po drugin selima, nema ni papira i nikakvih podataka, pa po čemu bi se moglo znati koja je godina, ja mislin da se može po onim prvim brojevima na broju šasije, samo neznan koji je broj za koju godinu. i on bi tija kupiti nekakve plastike za njega jer su ove stare skroz u kurcu a pola ih ni nema, pa jeli se mogu one staviti sa neke druge yamahe jer teško da će ove nabaviti polovno, a neznan koliko koštaju nove :misli:

e i u servisu su mu rekli da klip i prsteni dođu cca. 650kn, meni se to čini malo puno, jeli bi se moglo uzeti od nekog univerzalnog proizvođača za neku manju paru (npr. koa vertex ali ja mislim da su oni jednako tako skupi ako ne i skuplji)

i ako netko ima klip i prstene za juniora 125 neka se javi na ovaj broj i traži benjamina 0917305491
 
Imas na netu po broju šasije. Ali možeš mi napisati tu broj šasije pa ti rečem koja godina. Možeš uzeti i klip nekog drugog proizvođača jeftiniji (y)
 
BikesRule said:
Imas na netu po broju šasije. Ali možeš mi napisati tu broj šasije pa ti rečem koja godina. Možeš uzeti i klip nekog drugog proizvođača jeftiniji (y)

triban ga pitati koji mu je broj šasije, nejavlja se sad na mob, a moš mi reći kako se to gleda?
a koji ima dobar proizvođač klipova da nije preskup baš