Yamaha majesty 250ccm 1997godiste

biber_cros

New member
zanima me sve o tom motoru,kakav je sto se tice potrosnje,kakav je sa kvarovima,motor je uvezen iz Svicarske,redovno je servisiran,svako misljenje o tom motoru prihvatam,svaki savjet pozeljan.....,pozzzzzzzz
 
svi najvjerojatnije imaju nove il mlađe skutere,uplašili se godišta.mora bit dobar,yamaha je.
 
Joke će ti tu najviše reči,samo nek vidi temu (y) (y)
 
To je legendaran skuter koji je dosta čest u Splitu i dosta cijenjen na tržištu polovnih. Ukoliko je dobro održavan traje, i traje, i traje.... To je vozilo stare škole skutera i zahvaljujuči malom agregatu u odnosu na šasiju nije i dalje u ponudi iako bi ga mnogi volili vidjet u prodavaonicama, uključujući i mene. U Japanu (gdje žive pametniji ljudi) je još u ponudi, ali s blago izmjenjenim designom  :mrgreen:

Stari 250
yamaha!Majesty%20250!1999!-!69x66.8!4!2!249!22_7500!2.3_6000!12.0!1.4!2.44!2!2140!1350!1535!2!168!110_90-12!130_70-12!-!-!-!-!x.jpg


Novi 250
majesty250_main.jpg


Ima i još stariji model, koji je možda taj o kome pričaš, a za koga vrijedi ista priča o kvaliteti
majesty1.jpg
 
jesi ga ti uveo ilki ga misliš kupiti.
ako je ovo drugo za koliko ti ga nudi.
 
mrcina said:
jesi ga ti uveo ilki ga misliš kupiti.
ako je ovo drugo za koliko ti ga nudi.
ne nisam ga ja uveo mislim ga kupit i momak mi ga nudi za 700 eura a ja mislim da bi ga dao i za 650 eura,jel to idealna cijena...,pozzzzzzz
 
joke said:
To je legendaran skuter koji je dosta čest u Splitu i dosta cijenjen na tržištu polovnih. Ukoliko je dobro održavan traje, i traje, i traje.... To je vozilo stare škole skutera i zahvaljujuči malom agregatu u odnosu na šasiju nije i dalje u ponudi iako bi ga mnogi volili vidjet u prodavaonicama, uključujući i mene. U Japanu (gdje žive pametniji ljudi) je još u ponudi, ali s blago izmjenjenim designom  :mrgreen:

Stari 250
yamaha!Majesty%20250!1999!-!69x66.8!4!2!249!22_7500!2.3_6000!12.0!1.4!2.44!2!2140!1350!1535!2!168!110_90-12!130_70-12!-!-!-!-!x.jpg


Novi 250
majesty250_main.jpg


Ima i još stariji model, koji je možda taj o kome pričaš, a za koga vrijedi ista priča o kvaliteti
majesty1.jpg
e to mi je drago cut,meni najvaznije da mu je kvalitet dobar i da dugo traje,jer ja sam prvi skuter kupovao i naletio na kineza,sad zelim veci skuter kao sto je ovaj i poznate marke....,pozzzzzzzz
 
sad joke ti si u yamahi jel znaš odkad dokad su se kretali pojedini modeli.

evo tu sam nekaj našao pa pasimo oči zajedno.

http://www.bikepics.com/yamaha/majesty250/
 
Nisam onda radio, ali lako utvrdim u katalogu rez. djelova, s tim da je sad inventura pa mi je cijeli taj sustav blokiran.
U svakom slučaju ovaj iz naslovna je definitivno onaj, najstariji Majesty 250
 
ima jedan jedini u šibeniku, taj vozi... i vozi... i vozi  :mrgreen:
čovik neprestano na cesti, nema greške  (y)
 
malo sam pogledao par starih testova korisnika na nekoj talijanskoj stranici - isto su zadovoljni sa skuterom

 
stara škola motorina s fergazerima. redovni servisi i niš ne odlazi. kad sam kupovao foresighta 2002, majesty mi je bio alternativa. i sad je majesty jako lijep skuter.  (y)
 
liberty said:
malo sam pogledao par starih testova korisnika na nekoj talijanskoj stranici - isto su zadovoljni sa skuterom
sve sam cuo dobro o skuteru ali nigdje nema ni jedne teme da se je sta pokvarilo kod tog skutera...,
 
pa dobro sad ne treba pretjerivat... :misli:... ispalo bu da je bolje od honde .. :misli: . :jesus:  :B:
 
wingman said:
stara škola motorina s fergazerima. redovni servisi i niš ne odlazi. kad sam kupovao foresighta 2002, majesty mi je bio alternativa. i sad je majesty jako lijep skuter.  (y)
kakav je sto se tice jacine,koja mu je max brzina....,
 
ko i svaki skuter 250ccm. 120-130. ovisi kolko ti cajger pokazuje i kakve je volje.
 
wingman said:
pa dobro sad ne treba pretjerivat... :misli:... ispalo bu da je bolje od honde .. :misli: . :jesus:  :B:
ma svi su japanci tu negdje sto se tice kvalitete..,