yamaha R1 replica

jasic said:
Možda su njegove plastike zamjenske, moje su original. Sve je super, nema greške.
aha... mislio sam da si se slomio pa zamjenske stavio (y)
 
Jako , dobro izgleda..... (y)
I tetku mi je triumpha uredio , ispalo je predobro  i isto je prezadovoljan...... (y)
 
znaci on izradjuje naljepnice po zelji,naljepi ih i onda lakira... :misli:
 
ja sam valjda jedini kojem se ovo nikako ne sviđa  :misli:

al o ukusima se ne raspravlja, jel tak
 
nisi  :mrgreen:
 
darko_b said:
znaci on izradjuje naljepnice po zelji,naljepi ih i onda lakira... :misli:

Izlakira  motor po želji, izradi naljepnice, naljep ih i lakira bezbojnim lakom.
 
Par dana ga gledam i mogu reci da je ludi, te da nisi uopce puno platio. Takodjer da nema FIAT to bi bio total promasaj ili je replika ili nije.

Ako bi trebao naci zamjerku onda je vidim u topovima, kako bi bio dobar onaj mali sa strane ili Akrapi. Orginalni topovi mi zbilja najljepse izgledaju (y)
 
Hvala, hvala1 :D

Pa akrapi izgledaju skoro jednako, osim ako ne misliš na one s karbonom.
 
jasic said:
Hvala, hvala1 :D

Pa akrapi izgledaju skoro jednako, osim ako ne misliš na one s karbonom.

Te te, one karbonske kape prate liniju motora, po mom jako lijepo. Takodjer rastavio sam par puta top od R1 te se vrlo lako preradjuju, tako da bi moja opcija bila preradjena serija. Zvuk je strava, izgled odlican.
 
Sip said:
Te te, one karbonske kape prate liniju motora, po mom jako lijepo. Takodjer rastavio sam par puta top od R1 te se vrlo lako preradjuju, tako da bi moja opcija bila preradjena serija. Zvuk je strava, izgled odlican.

Priznam da bi ti bili ljepši, ali nemoguće je sve napraviti savršeno.
 
Najljepša r1 replica koju sam vidio u dugo vremena,inače za yamahu R1 je teško naći replica boje koje lijepo stoje na originalu ( npr. Haga i sl. mi baš nisu sjele ) , ali ova je baš lijepa..(istina da za ovo veliko FIAT treba malo privikavanja ali kao što je netko već rekao..ili je replica ili nije)
Sve u svemu baš lijep motor.. (y)
 
Brutall said:
da, sigurno to nebi bilo to jer nebi izgledalo uvjerljivo ko sada!ma svaka čast za uložen trud i volju! (y)


koj trud i volju,pa samo je istovaril 3500kn i amen :misli: