Yamaha r6 2005 upravljačke rucke nisu poravnate

Status
Not open for further replies.

BarellOfFun

New member
Posrijedi je pad s motora na desnu stranu i desna rucka upravljaca je pobjegla prema rezervoaru..znaci kad okrenem do kraja na desnu stranu ostane oko 2cm do rezervoara, a kad je okrenuto do kraja lijevo, ostaje nekih 5 cm..moje pitanje je kako ovo popraviti?

unaprijed zahvaljujem..
 
Ako nije baš iskrivljena (može se i to popravit), samo popusti vide kojima je stegnuta oko štapa vilice, namisti u željeni položaj, i ponovo zategni vide.

:misli:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
ako mi mozete pojasniti sto treba popustiti? probao sam sve sarafe odozgo ali nista se ne mice, osim skidanja kocnice..
 
BarellOfFun said:
e da, to sam odsarafio ali ručka se neda okretati..ima mali otklon kad popustim saraf i to je sve..

mislim da bi trebao biti šaraf i ovdje gdje sam na slici označio  :misli: al ako ga i ima nećeš moći zavrtiti ručku jer neće onda taj gore šaraf moći ući nazad u rupu, znači da se ručka iskrivila, skini je dolje, izravnaj je i vrati...
 
BarellOfFun said:
upravo to..kako je najlakse sve to skinuti?

pa prvo skini sve s ručke (gas, kočnicu,...) i ona otpustiš ta dva šarafa i mislim da bi se ručka trebala dati izvući prema gore...ja ti sad to govorim ovako što vidim prema slici ali mislim da bi to trebalo funkcionirat
 
Ako ne znaš osnove daj nekome tko se razumije.
 
volan ćeš teško poravnat da ne pukne. gornji šaraf M6 koji je ispod plastičnog čepa odvidaj i baci, bočni koji ti je Tibor označio popusti i namisti volan kako ti paše.
 
Status
Not open for further replies.