yamaha r6 yzf 2001

Holle said:
kod mene su bili isti simtomi na r1 ...
kad smo otvorili masinu ležajevi na bregastoj su bili katastrofa  :palacdolje:...

(kada je hladan pali ko mina  :jiggie:, čim se ugrije vergla,i ako upali ili na guranje ili verglanjem kao što si napisao obrtaji ne prelaze 2000 tek nakon 10-20 nekad i vise sekundi proguli i radi normalno :pjevajuci:)

prije otvaranja sam gledao i karburatote i exup i sve moguće  :confused2:....
  Isti simptomi kod mene. Stvarno neznam sta je stim yamahama izgleda smece od motora??  :x
 
my friend ja sam taj motor volio ,mazio i pazio od kako je dosao u moje ruke ali prije mene je odrzavanje bilo lose,zamjenio sam 2 masine ,na prvoj cilindri popucali i lezajevi bregastih  ribali, tada su bili ti simtomi slabo ide kad je hladna ,dimi na iberlauf,nece da pali vruca ...
Na drugoj se culo kuckanje ali malo,pa se vremenom povecavala buka i na kraju dosao jednu noc pred kucu ,zavrnem gas jedno 2 sekunde u do kraja i umalo da ubijem komsiju komadicem bloka na prvom cilindru, zaribali lezajevi na radilici ,puko fazni lanac ,klipnjaca izletila van bloka...
Rjesenje kredit u banci od huje i kupio nov motor...
 
Holle said:
my friend ja sam taj motor volio ,mazio i pazio od kako je dosao u moje ruke ali prije mene je odrzavanje bilo lose,zamjenio sam 2 masine ,na prvoj cilindri popucali i lezajevi bregastih  ribali, tada su bili ti simtomi slabo ide kad je hladna ,dimi na iberlauf,nece da pali vruca ...
Na drugoj se culo kuckanje ali malo,pa se vremenom povecavala buka i na kraju dosao jednu noc pred kucu ,zavrnem gas jedno 2 sekunde u do kraja i umalo da ubijem komsiju komadicem bloka na prvom cilindru, zaribali lezajevi na radilici ,puko fazni lanac ,klipnjaca izletila van bloka...
Rjesenje kredit u banci od huje i kupio nov motor...
  Zakljucak iz ovog je valjda da se neisplati druga polovna masina i da nakon km? Nevrijedi sav trud i ljubav nego se rijesavati nesrece? Sto je vise volis i pazis kao da ti sve gorije vraca.  :sad: Meni je kuckalo isto al nije izletilo nista van,samo se ugasio u sporoj voznji i od tad ni mrdnit.  :cry: Pakao.
 
Stvar je u tome ako kupis drugu masinu i ne otvoris je da vidis stanje to ti je mačak u vreći jer ko zna sta je vlasnik radio s nje prije tebe a motor ima vise nego desetljeće iza sebe  :shock:
A ako ces je otvarati onda mozes i svoju uraditi takođe ,AKO MOZE  :mrgreen:
 
Holle said:
Stvar je u tome ako kupis drugu masinu i ne otvoris je da vidis stanje to ti je mačak u vreći jer ko zna sta je vlasnik radio s nje prije tebe a motor ima vise nego desetljeće iza sebe  :shock:
A ako ces je otvarati onda mozes i svoju uraditi takođe ,AKO MOZE  :mrgreen:
Ako moze... hehe  :mrgreen:  (y) (y)
 
Ja vozim yzf 600, i isto mi kucka neki k..c ali samo kad se zagrije. Vec sam obisao par majstora i svaki kaze svoje, jedan da je fazni lanac, drugi da je spaner, treci da klipnjaca... Ma vise sam lud...
Ni sam vise neznam sta sad s njim, dal da ga dam nekom da ga otvori i mjenja sta god da je ili ga vozit pa staa bude ili polako trazit drugu masinu kad sakupim lovu...
Bojim se da ce morat stajat u garazi neko vrijeme bez przenja, jer mi to ne sluti na dobro...