YAMAHA T-MAX????

SP

New member
Jel ga ima ko i jel mi moze rec neko nesto o njemu misli mi ga otac kupit pa da ga malo informiran
 
viđam u Zg, često jedan primjerak, no uvijek mi pobjegne :mrgreen:
meni se jedino ne sviđa njegova cijena (mislim na novog)
što je previše, previše je.
 
Ja večinu vremena vozim T-maxa i prvo bi rekao da on nije skuter nego motor, ali to bi otvorilo mnoge rasprave, pa predlažem da to "zaboravite"
Naime ime T-max dolazi od Transformation maximum, odnosno največa moguča transformacija, u ovom slučaju motora u skuter.
On je jedan od rijetkih kojima agregat nije ovješena masa, te koji ima dva trokuta prednje vilice (kao i "nomarlni" motocikl)
44 KS nije maximum klase ali odlikuje se fluidnim razvijajem snage.
Ja osobno, bi volio malo brutalnije ubrzanje od 0 što se jednostavno dobije tuningom variomata.
Uskoro mi dolazi i Akrapović sa granama, ali mislim da on daje prvenstveno zvuk (gromoglasan) i dodatno peglanje krivulje snage, jer deklarirane dodatne konje nisam osjetio u ubrzanju s mjesta

Evo taman mi je prije nekoliko trenutaka došao kupac koji bi prodao sivog Tmaxa 2005, sa 17000 km, ugrađenim velikim vjetrobranom i kuferom od 52 litre, sive boje i sa dodatnim bijelim pokazivačima smjera, na firmi je tako da nema troškova prepisa, informacije o cijeni na pp
 
Po mom iskustvu otkada ga iman-6 miseci-9000 km-savršenstvo u svakome pogledu.Ne postoji netko ko ga ima a da će ti kazat išta loše o t-maxu.
 
Piaggissimo said:
meni se jedino ne sviđa njegova cijena (mislim na novog)
što je previše, previše je.

meni je puno i cijena polovnog, nasao na oglasniku T-max 2005 7000km abs kufer, covjek trazi 54000 kn

joke said:
i prvo bi rekao da on nije skuter nego motor, ali to bi otvorilo mnoge rasprave, pa predlažem da to "zaboravite"

nisam mogo odoliti ;)
sjecam se prije po godine trazim ja na yamaha.it t-max kada nema ga nigdje pod skuterima, kad on pod motorima  :mrgreen: