YAMAHA TDM 850

Status
Not open for further replies.

Black Bat

Member
Mijenjam Yamahu TDM 2001 za neki četverocilindarski motor tipa bandita fazera cbf-a ili  z750s u okvirnoj cijeni 3300 eura ili prodajem za keš 2800 eura motor se može vidjeti na njuškalu pod brojem 24028573...mob 0992866994 Zgb.
 
vidim neke zlobne komentare (istina na drugim oglasima) da gospodin "iskreni" priznaje da ima 70-desetak tisuća km a neki "lažu" da ima 35000 km.........e pa stvarno neznam zašto ovo pišem jer nas ima svakakvih,sto ljudi sto čudi,ali stvarno me lagano bode u srce.....nisu svi pokvareni a niti pošteni,gospodine "iskreni".....ako sam ja prije dvije godine kupil motor od 65-to godišnjaka sa 30000 km koji je rekao da se više neče voziti neznam zašto mu nebi vjeroval,pa sam onda ja za dvije i nešto više godina "uspjel" napraviti oko pet tisuća (nisam išel na duge vožnje,na more,na neznam kud,jer jednostavno nisam imal novaca da idem na more a htel sam naravno  mada imam 61 godinu) i sad na cajgeru piše 35 tisuča.............stvarno neznam zašto to nebi bilo moguće ako prijašnji vlasnik nije skidal km a nisam ni ja zašto to ne bi bilo moguče,iskreno neznam ni sam gdje sam uopče napravil i tih pet tisuča....vozeči se na posel 8 km tam i 8 nazad.....ti jebem putovanja...
 
tiha patnja kad sam bio dječak :D
aj sačuvaj ga da napunim 61 godinu pa cu ga kupit (y)
 
sorry,nemrem čekat tak dugo,još 50,pa tko bi to dočekal....mjenjam motor to je glavno a ne prodaja i to radim zbog sina koji ga treba voziti,tak da kaj se mene tiče dok god mogu nogu preko njega dić ne bi ga mical iz garaže....
 
Status
Not open for further replies.