Yamaha Tmax 560

stkaos said:
A, idu li japanke gratis uz skuter?  :misli:
Ne dobiješ japanke jer su poviše 200 kn, nego dobiješ one kafene šlape iz JNA! :LOL:
 
negoo,minja li se išta na tmaxu u smislu općeg izgleda ,ima li ikakvih najava u tom smjeru :cool:
 
gvo said:
Ljudi sa stilom i ukusom kupuju X-ADV, ovo je totalni passe. Ko da 2019 nosiš rebatinke na zvono i cipele s petom.

:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
... ja na slici vidim 2 t-maxa koji nisu isti...  8)
 

Attachments

  • tmax.jpg
    tmax.jpg
    129.1 KB · Views: 231
Zapru said:
6 trokuta, Mitas Sport Force i R-ovi su nahebali na Senj-Karlobag  8)






:mrgreen:

... ma najebali su oni bili jos od tmaxa 500, jer kad bi srea tmaxa na toj dionici zna bi da je vlasnik 100% ima prije motor i dosa bi ga tu ispeglat, a fala bogu na toj dionici nije falilo onih sta ne znaju vozit motore... i onda znas rezultat... :mrgreen:
 
Boxer_st said:
... ma najebali su oni bili jos od tmaxa 500, jer kad bi srea tmaxa na toj dionici zna bi da je vlasnik 100% ima prije motor i dosa bi ga tu ispeglat, a fala bogu na toj dionici nije falilo onih sta ne znaju vozit motore... i onda znas rezultat... :mrgreen:
Znan jednog šta je nakon sto motora tia probat taj neki tmax i tako je bilo. A na onoj slici oni livi mi pari tmax,pozicije su iste samo ima neku njušku
 
Počele curit slije...

:mrgreen:
640b10496df21dfe4dc5c6a54938db41.jpg
034d2d80db6b519c8261476c7540bc65.jpg


Sent from my MI 9 using Tapatalk

 
Tech Max 560 2020.
0770e035033bdd1a9f7da44c09c310ca.jpg
de7cbba369595f3686dcc5dc431b8891.jpg
de656fb7e60088807a9068ffa59c5bad.jpg
76308fe8b6ee06a17a3f1e8baf29e0da.jpg
5605cc8c9eaac4c782478aee3788a73e.jpg
507123d512f041089dff803387356dc1.jpg


Sent from my MI 9 using Tapatalk

 
a taman san se navika na naziv dvoguzi,
otraga mi je ovaj dosta lipši ali vidin da su bok,siluetu ostavili istu  :cool:
 
... 560, dobar straznji kraj, ful led...
... nema vise zajebancije... ovo je najbolji tmax dosad, i vizualno i mašinski...  :mrgreen:
 

Attachments

  • tmax-details-015.jpg
    tmax-details-015.jpg
    67 KB · Views: 229
moč autosugestije je jakaaa ajme meni :eek:hne:
prominiili mu plastićicu i sad je ka ovaj najlipši :misli:
i tako sa svakin nanovo, a sve isto ... samo plastićica tamo vamo drukčija
i da je ovaj bija ispred ovog aktualnog ista priča bi se vodila samo obrnuto
 
^^a šta je poanta svake promjene,iskreno ne razumin post ?
naravno da se minjaju plastičice,svitla itd, a ovaj model 560 je doživio i promjene na samom motoru
inače ovaj tmax otraga izgleda predobro
nego,zna li se koliko raste cijena  :cool:
 
DA-IM said:
čudi me da od joke niti glasa o novom tmaxu  :cool:

A ne'š ti platforme .... radim, ima posla više nego inaće. Veliki je porast prodaje.
Novi TMax je nov samo radi Euro5 norme(povečanje zapremnine) ... ovo je Face Lift.
 
DA-IM said:
^^a šta je poanta svake promjene,iskreno ne razumin post ?
naravno da se minjaju plastičice,svitla itd, a ovaj model 560 je doživio i promjene na samom motoru
inače ovaj tmax otraga izgleda predobro
nego,zna li se koliko raste cijena  :cool:
znači riječ je o izgledu
i da su pararelno izašla oba, netko bi reka lipši mi je jedan a drugi bi reka lipši mi je drugi...stvar je nijansi i sve je subjektivno
 
aprilliaaa said:
znači riječ je o izgledu
i da su pararelno izašla oba, netko bi reka lipši mi je jedan a drugi bi reka lipši mi je drugi...stvar je nijansi i sve je subjektivno

Nije baš u izgledu, ima tu i tehnologije prilagođene zahtijevnijim eco normama, a na kraju krajeva promjenili su se i snaga i okretni moment ... a i okretaji.
Osim toga izgled ne treba karakterizirati isključivo kao design, bokovi su suženi na djelu gdje vozač treba dohvatiti tlo.
 
joke said:
Nije baš u izgledu, ima tu i tehnologije prilagođene zahtijevnijim eco normama, a na kraju krajeva promjenili su se i snaga i okretni moment ... a i okretaji.
Osim toga izgled ne treba karakterizirati isključivo kao design, bokovi su suženi na djelu gdje vozač treba dohvatiti tlo.
po meni je najvažnije što su dodali malo snage...izgled je li la
a sic je preširok i nijansu što su ga suzili možda će malo doprinjet lakšim dodirivanjem tla ali čudo se ne očekuje
meni je osnovna zamjerka na svakom tmaxu bila i ostala sic ka bačva, a drugih pravih zamjerki i neman