Yamaha TTR 600 , 2004 god.

passenger

Well-known member
Ajmo znalci,koje su mane i prednosti,na što obratit pozornost prilikom kupnje,kvaliteta motora/mašine opčenito,servisni intervali,ostalo......
 
Jebenti....ako sam dobro zapamtio...meni su to jucer preporucali kao odlican motor.....ja sam to naravno s gnusanjem odbio :) salim se....evo...moji ga znalci jako nahvalili...

--------------------------------
sa telefona....sorry na greskama

 
passenger said:
Ajmo znalci,koje su mane i prednosti,na što obratit pozornost prilikom kupnje,kvaliteta motora/mašine opčenito,servisni intervali,ostalo......
Al' si puka?  :mrgreen:

©

 
cosmic said:
Al' si puka?  :mrgreen:

©
Odavno...znaci nesto sam pobrkao? Ma..nesto mi je PG spominjao yamaha i TT....a mozda i nije :)

--------------------------------
sa telefona....sorry na greskama

 
posronja said:
Odavno...znaci nesto sam pobrkao? Ma..nesto mi je PG spominjao yamaha i TT....a mozda i nije :)

--------------------------------
sa telefona....sorry na greskama
Ti si puka odavno.  :mrgreen: Pa vidiš da nisam tebe citira.  :no:
 
cosmic said:
Ti si puka odavno.  :mrgreen: Pa vidiš da nisam tebe citira.  :no:
Jbg....sada vidm....ja sam se odmah prepao da sam nesto zajebao...sorry na Off-u......bjezim........

--------------------------------
sa telefona....sorry na greskama

 
posronja said:
Jebenti....ako sam dobro zapamtio...meni su to jucer preporucali kao odlican motor.....ja sam to naravno s gnusanjem odbio :) salim se....evo...moji ga znalci jako nahvalili...

--------------------------------
sa telefona....sorry na greskama

Nisi ti pukao...pričali smo o TT-u, idealan motor za ove naše vožnjice.  (y) Pa i više od toga.
Znam o čemu pričam,jer kod mene je bio punih ... 14 godina.

Evo iščupao sam jednu staru sliku.
Mene puklo - odavno.  :mrgreen:
 
cosmic said:
Al' si puka?  :mrgreen:

©

da puka,triba mi nesto za po selu/balote i za u gostionu,pa mi se ovo cini puno bolje nego XT,a B-KINGA ostavljam za duze ture po bosni i slavoniji :mrgreen: (y)

Disi trenutno,ja evo u cetvrtak ujutro za Belgiju :(
 
Maestral said:
Zbog ovog je i digao temu  :wink:

Izgleda zaista ke novi 8)

u tražilici ne izbacuje nista,pa sam zato i ovdi postavija upit :mrgreen:
 
passenger said:
da puka,triba mi nesto za po selu/balote i za u gostionu,pa mi se ovo cini puno bolje nego XT,a B-KINGA ostavljam za duze ture po bosni i slavoniji :mrgreen: (y)

Disi trenutno,ja evo u cetvrtak ujutro za Belgiju :(
Ja doma u pon.  Ako uzmeš ovo,  onda bi se mogli i provozat kako spada.  :)

©