Yamaha tzr 50 tunning...

PEDROSA said:
Evo iako će se neki protivit mojim razmišljanjem,ali filter na serijsku 50-icu nema smisla nikakvoga!samo šteti,a to što nekad motor ide bolje s njim to je samo jer mu je prije falilo zraka,odnosno bilo je previše benze,znači radi se o nepoštelanosti karba...iako opet fali zraka protočnija spužva filtera je i više nego dovoljna...
Jolly će vam to bolje objasnit  :mrgreen:
ja sam filter stavio više zbog zvuka nego zbog performansi dok sam sa auspuhom dosta dobio na performansama
 
tomee said:
50 kuba :shock: :misli:
hehe,bi se čudio da ti kažem koliko može ići nabrijani skuter 50-tka,i da ima u startu svakog R-a  :wink:
 
dobro kit i karb veci, vucu da se stavi protocnija spuzva.... inace na seriju je glupost stavljat
 
bikerboy said:
moj je sa mojih 65kg serijski išao 100km/h(samo mijenjani lančanici) a sa auspuhom i filterom je išao oko 105 +još koji km/h a sad s kitom bumo vidli vjerujem oko 120-130kmh


KOLKO??? :shock:
 
Jesi probo vozit usporedno s nekim autom... recimo... "90km/h"... Poznanik mi je imao TZR i mogu samo reć da je otklon od stvarne brzine bio popriličan... Nešto kao na XTu125... pokazuje 130, 140 a ide 95-100kmh
 
giXXer600 said:
Jesi probo vozit usporedno s nekim autom... recimo... "90km/h"... Poznanik mi je imao TZR i mogu samo reć da je otklon od stvarne brzine bio popriličan... Nešto kao na XTu125... pokazuje 130, 140 a ide 95-100kmh
jesam
baš kad sam stavljao auspuh otišlo mi je ono kaj mjeri brzinu (mislim da se zove puž :mrgreen:)pa sam se vozio uz frenda u yugicu i njemu pokazivalo nešto između 115-125!par dana nakon toga kad sam složio puž meni pokazivalo 103mk/h najviše(znači yugo dosta laže :LOL:)!
kasnije mi je mjerio frend sa zx10r i dok meni pokazivalo 100km/h njemu je pokazivalo 96 tak da otklon i nije baš tak velik!
na tzr-kama se na prvom servisu reprogramira sat da može pokativat više od 88 ili 99 km/h(nisam siguran kaj je od tog dvoje) pa moguče da su tvom frendu nešt krivo napravili :wink: :wink:
ima mi par frendova tzr i rs50 i svi idu oko 100km/h a i oni su uspoređivali s raznim motorima i autima i uvijek je sve u kakvih +/- 5km/h večinom!