Yamaha virago 535 1990

Kabaraja

New member
Pozz ekipa! Vjerovatno je ova tema bila vec dosta puta otvorena ali eto ne mogu nac nista za tu godinu motora, pa me zanima dali ima neko da rece dali se isplati uzimat virago 535 iz 1990. Godine. Motor je dosta dobro odrzavan ali me brinu tolike godine.
 
Nedavno je jedan forumaš uzeo Virago 750 i dobro se opekao... uzeo raspad... raspala se mašina... traži novu mašinu... ima tema potraži...
Al ako je motor dobro održavan i još bolje ako znaš vlasnika, to je odličan mali čoper. Godine nisu bitne. nema tu neke velike pameti kod tih motora, sustava, elektronike i pizdarija
 
  • Like
Reactions: Kabaraja
Uhh, toga me i strah... Mislin poznan covika ali iz videnja. Sutra iden pogledat motor. Znan da su to jednostavne masine ali me strah da nije neki veci problem ipak ima 33 godine. Da nebi bilo da je izmoren masina sto se ne moze skontat onako na prvu, pa da za 2 miseca pukne nesto od bitnijih dijelova masine. Iako dosta je povoljan(2500e) bilo bi dobro ako bi neko moga rec na sto da obratin paznju malo vise kod probe.iako iman neko mehanicarsko znanje ali ima tih sitnica sto neko ko se razumi bolje moze odma skontat ako je neki veci problem a da neko(ko ja) mozda nebi obraca paznju na to. Hvala svakako na odgovu
 
a pripazi ili povedi nekoga sa sobom ko se baš razumi. kažem ti, ovaj jedan sa foruma uzeo XV750 i zajebalo ga...raspalo se sve... al za te novce bolje neznam što od čopera možeš uzeti... možda neki EN500... ako nije čoper uvjet a buđet je isti, i kubikaža je ta slična, potraži neki Er5, ista makinja kao i u EN500, a nije čoper pa bude jeftiniji...
 
Ma gelda san dosta motora u tom cijenovnom rangu, para mi se da je virago za klasu bolji od er5, a prednost je sto je tu na otoku di san ja pa ne moran se peglat
 
Ovi je bija uzeja 700, za Američko tržište. Podrazumijeva i malkice težu nabavu djelova. Pa, ako se dogovorite za realnu cijenu gledaj da se radi o modelu za EU tržište.
Može se to i uvest, ako je ovde preskupo.
 
sta ce ti to...