Yamaha WR 450 F supermoto

SuzaFan

New member
Dotičnu namjeravam prodat pa ako je netko zainteresiran, motor je ko nov, ima 1000 km, 2004 godina, ima i original kotače...
Cijena je 65000 kn, sa montiranim supemoto kompletom (kompletne felge, gume, disk, lančanik, adapter za kliješta)
Može i bez supermoto kita, 59000 kn
098/320-550
Moderatora uljudno molim da mi ne izbriše post, stavio sam to i u oglas ali kao prastarom članu, nadam se da će mi se dopustit da ovo bude i tu...

 
I još jedno pitanjce vezano za prodaju, ako netko zna iz iskustva, ovaj motor je na firmu, a u tih godinu dana nije regan, dakle ima samo papire od dućana (račun i to), nema prometnu ni niš. Kakva je procedura ako taj motor kupuje fizička osoba, kolko PDV-a treba nadoplatit? Ja mislim da PDV na dogovorenu cijenu, tj onu koja bi pisala u ugovoru?!?
 
PDV ide na cijenu koja je navedena u tablici rabljenih kolko ja znam. To bi Bandit mogel znat...
 
ako je motor na firmu dakle onaj tko ga kupi jer 1. vlasnik i direkt se na njega prepisuje. nema prijenosa, tj neplaca se!
 
Ona bi po toj teoriji kad kupiš motor negdje vani isto tako prošao bez PDV-a jer si u biti 1. vlasnik u Hr. Ako je na firmu, onda je firma vlasnik. Ebi ga, pa netko mora platit porez! Na žalost... :evil:
 
ak ti je motor na firmu... samo jednostavno ispiši račun novom kupcu... na računu mora biti istaknut PDV i naplačen novom kupcu... tako da on nemora nikakav više porez plačati....

jedino neznam kakva je procedura pošto motor nije registriran... to ti je najbolje nazvat MUP i pitati "kupio sam motor od jedne firme koja se ne bavi prodajom vozila... motor je star godinu dana i nikad nije bio registriran... šta sve trebam imati"