YAMAHA X-MAX 125

SP

New member
Otac mi misli kupit ovaj skuter za sebe samo za po gradu,pa me zanima kakvo je vase misljenje o njemu.
 
Čini mi se da to nije baš skuter za po gradu - dosta je velik.

Načelno, odličan je ali mu je takva i cijena
 
Za vrlo malu razliku u cijeni može kupit X-MAX 250...
Moje mišljenje je, ako baš hoće 125 kubika, može dobit bolji omjer uloženo/dobijeno...
Ako želi 250 kubika, X-MAX je odličan izbor...
 
liberty said:
Čini mi se da to nije baš skuter za po gradu - dosta je velik.

Načelno, odličan je ali mu je takva i cijena
kako misliš da je velik? pa uspredi ga sa Beverly-jem, X9 , Scarabeom... Pa manji je od njih i zgodniji za po gradu
 
Mislio sam velik skuter ne u usporedbi s ostalim maxi skuterima, nego velik općenito za vožnju samo po gradu.
Ja sam se iznenadio koliko je korpulentan kad sam sjeo na njega.
Da vozim skuter samo po gradu mislim da bi neki manji model (bilo yamahe ili dr. proizvođača) bio adekvatniji.
 
Kupio ga je vekijev otac i prezadovoljan je, pitaj člana veki i on če ti najbolje reči.

I da, normalna cijena, odnosno razlika je 4200 kn, ali u tijeku je akcija koja tu razliku povečava na 7500 kn, što ipak nije zanemarivo
 
E tebe san ja ceka da mi odgovoris,znan da je vekiev otac to kupia bia san kad ga je preuzima,docu ovih dana ostavit kaparu za x-maxa :D
 
SP said:
E tebe san ja ceka da mi odgovoris,znan da je vekiev otac to kupia bia san kad ga je preuzima,docu ovih dana ostavit kaparu za x-maxa :D

onda je tvoje pitanje bilo suvišno :misli:
 
aprilliaaa said:
onda je tvoje pitanje bilo suvišno :misli:

zašto bi bilo suvišno, pa doznao je da je u tijeku popust za koji nije prije znao, prije je tvoja konstatacija bila suvišna
 
vidis recimo nisan zna za ovi popust,a joke jel mos rec jel se kufer placa naknadno ili se dobije s motoron,i jel se dobije sta ako se motor kupi u cashu
 
Akcija je akcija, cijena je manja 3300 kn. i trebaš znati da to nije palo s neba, nego to mi dajemo. Cijena kufera i nosača je za original 2150, a za zamjenski Kappa je 1220 kn. Naravno na dodatnu opremu dobijaš klasični forumski popust od 10%